Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért utasítják vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért utasítják vissza sokkal bunkóbb stílusban a csúnya férfiakat mint a jóképűeket?

Figyelt kérdés
jan. 4. 19:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%

Mert sértésnek veszik hogy a csúnya férfi egyáltalán elképzelte hogy bármiféle esélye van az adott nőnél. Ami valljuk be sokszor valid.

Kezdve azzal hogy az itteni senkinek nem kellő incelek is olyan topmodelleket küldenek be "célpontként", akiknél nyilvánvalóan soha semmi esélyük nem lesz. Vagy pl szórakozóhelyen részegen olyan vállalhatatlan alakok mennek oda szép nőkhöz hogy önkéntelenül is elfintorodnak

jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
45%
#1 igen ilyen velem is volt már. Sportos vékony nő vagyok kerek seggel, szinte mindig jó pasik jönnek oda hozzám, de néha mikor bepróbálkozik valami dagadék vagy tényleg ronda srác, egyszerűen az fut át az agyamon, hogy “te most komolyan egy szinten hiszed magad velem??”. Nem is azt mondom, hogy sértésnek érzem, hanem hogy hogy van ekkora arca, hogy egy sportos csinos nőre mozdul, mikor úgy néz ki, ahogy. Engem az idegesít, ha valakinek nincs önkritikája.
jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy jó pasi de eddig csak 1 bunkó nő volt aki direkt szidalmazott, a többiek csak gostingolásba kezdetek.
jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

2


Ja tehát sérti az egód?

jan. 4. 19:46
 5/31 A kérdező kommentje:

2


“ Engem az idegesít, ha valakinek nincs önkritikája.”


Mármint saját szülei genetikájával szemben nem elég kritikus?

jan. 4. 19:47
 6/31 A kérdező kommentje:

1


Tehát mindent összefoglalva ezek a nők felsőbbrendűek? Felesleges tagadni?

jan. 4. 19:47
 7/31 anonim ***** válasza:
47%
2#: Na ez érdekel, én a dagadék férfi kategória egyik tagja vagyok, te a jó nő kategória ezt értem is ok kaszt rendszer lényegében m1. Viszont engem az érdekelne, hogy milyen pasik jönnek például be neked. Csak kíváncsi vagyok, privátba kérek pár képet csak hogy tudjam milyen a jó pasi. Pár szavas jellemzőt is írhatnál a képekhez mert kíváncsi vagyok mi fogott meg az adott pasiban. Előre is köszönöm!
jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy az inceleknek nincs igazuk, már csak az eddigi válaszok alapján sem!
jan. 4. 19:53
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
#7 nekem a hozzám hasonlóan sportos pasik tetszenek. Lehet vékony-izmos vagy izmos-izmos is (de azért ne túl nagydarab). Lényeg, hogy izmos legyen.
jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért van tényként megfogalmazva? Senkit nem utasítok vissza bunkón, amennyiben normálisan próbálkozik be, pedig jött már oda hozzám kevés fogú, ápolatlan férfi is.
jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!