Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg működnek lányoknál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg működnek lányoknál a dominancia tesztek?

Figyelt kérdés
Próbáltátok már? Bevált?

jan. 6. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A buta csajoknál igen működnek néha az ilyen taktikák, láttam rá példát.
jan. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

#1


Ezek a tesztek akkor hatásosak, ha jól vannak előadva. Ha a srác egy jó előadóművész, akkor működni fog, ellenkező esetben nem. De egyébként egy egy előadóművésznek nincs nem feltétlenül van szüksége trükkökkre, mivel más dolgokról is meggyőzően, szépen tud beszélni, amivel leveszi a csajt a lábáról.

jan. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egy tudatos tapasztalat nőnél az ilyen dolgok nem jönnek be.


Alapból manipuláció szaga van.


Mindenki adja önmagát az a legjobb megoldás akkor nincsen a későbbiekben pofára esés. 1 voltam.

jan. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miről beszélsz, de nagyon lúzer szaga van.

Egy magabiztos férfi nem tesztelget ilyen dedós modőn.

jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!