Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin rendben van, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin rendben van, ha könnyen belement a pasi, hogy felezzük el a vacsora költségeit?

Figyelt kérdés
Könnyen belement hogy felezzük meg a vacsi díját. Szerintetek? Első randi volt

jan. 6. 23:35
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
88%

Én biztos nem mentem volna bele, de hát nem igazán léteznek már férfiak.


Igazából neked kell eldöntened, hogy ez megfelelö-e számodra, neked rendben van-e ez így.


A körülöttem lévő nők azonnal offolnák, azt tudom.

jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim válasza:
96%
Te ajánlottad fel hogy felesbe fizessetek vagy ez egyértelmű volt számára? Ha te ajánlottad fel, és ezen kívül minden más működik, én nem akadnék fent rajta. Ha valami baj is van a palival akkor off.
jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Én dobtam be ajánlatként, de fura hogy könnyen belement.
jan. 6. 23:45
 4/55 anonim ***** válasza:
35%

#1

Ezek szerint te még nem hallottál a nemi egyenjogúságról

Pontosan annyira unfair elvárni azt amit írsz, mint férfiként elvárni hogy a nő legyen a házicseléded. Ugyanis a nők nem cselédek és a férfiak nem pénztárcák.

Jó reggelt kívánok

jan. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
94%

Vannak nők, akiket zavar, hogyha a férfi fizet az első randin.

Ebből az esetből még ne nagyon vonj le következtetéseket, hiszen lehethogy olyan tapasztalata volt eddig, hogy a nők akikkel találkozott elutasították azt, hogy ő fizessen mindent.

jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
15%

Első randin vacsora?

Nem semmi.

Én ezeken az alkalmakon egy fillért sem költök a csajra, mégis többször összejött már nekem a siker.

jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
93%

Férfiként, én nem engedtem volna, hogy a nő fizessen.


DE! Valahol megértem a pasit, nekem volt olyan, hogy egy irodaházban megfogtam az ajtót és előre akartam engedni egy ismeretlen nőt, mire rám szólt, hogy "Képes vagyok kinyitni egy ajtót!"..., én meg csak lestem...

jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim válasza:
100%
Első randin talán túl "büszke" lennék hozzá hogy elfogadjam (hirtelen nem találok jobb kifejezést), de mondjuk második/harmadik alkalommal, ha a másik felajánlaná én is megköszönném és elfogadnám. De a kérdésre válaszolva, szerintem totál rendben van, ha téged sem zavar :)
jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
87%
Nem mert nemet mondani, gondolván elhajtod, mert nem tart egyenjogúnak 😃
jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim válasza:
62%

Szerintem nem ettől fog függeni milyen ember.

Az első randinkon én fizettem a kaját pát és mindent ami fizetős volt. Utána a többi randin nem hagyta ahogy fizessek és ez sokáig igy is volt.

Aztan mikor épp ki fizetet egyikőnket se érdekelte mert nem ez volt a lényeg hanem a program és milyen a masik.

Azota 3 ev telt el es még mindig egyutt vagyunk.

Ő fizet randiknál a kajánál es az inniknél, én pedig mást fizetek pl neki ruhákat stb stb

jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!