Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bennem van a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Mielőtt belekezdenék a történetembe, le kell szögezzem, hogy sajnos tini korom óta nem sok figyelmet kapok, sőt mióta elváltak a szüleim, azóta meg főleg. Mindent megoldottam magam(nyilván pénzen kívül) és eltelt az idő, felnőttem.

27 éves nő vagyok, megismerkedtem egy férfival, aki 40 éves, többször adott jeleket, mindig is elutasító voltam felé. Aztán egyszer egy közös ivászaton megtört a jég, lefeküdtünk, meg azóta egy párszor. Megbeszéltük, csak szex. Isteni jó vele, bele remeg az összes porcikám, sosem éreztem ilyet. De maga külsőleg nem pont az esetem. Viszont a lelke meg… azt hiszem kicsit kezdek belezúgni. Vagy tényleg a figyelem hiányzik, nem tudom.

Segítsetek kérlek mit tegyek.



jan. 7. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ ő mit érez, mit szeretne. Ha csak szexet akkor inkább abbahagyni a viszonyt, mert sérülni fogsz. Bár a korkülönbség nem hatna jól a kapcsolatra és a szeretethiányod sem hiába szeretne tőled többet, mint testiség.

Én a helyedben inkább pszichológushoz mennék miután befejezném a szexkapcsolatot, vagy ha nincs rá keret önfejlesztési könyveket tanulmányoznék, hobbikat űznék amelyek önszeretet biztosítanának számomra. Más ember hiába szeret téged ugyanis ha te magadat nem szereted...

jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha így nyilatkozol (ráadásul ország-világ előtt, egy kérdésben) egy olyan emberről akivel ilyen szintű kapcsolatod van, akkor te azt az embert nem szereted, és annak az embernek semmi keresnivalója melletted.
jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Tőle kell megkérdezni. Ha ő is kezd többet érezni, lehet ebből normális kapcsolat. Ha viszont az ő számára nincs változás, tehát továbbra is csupán szexpartnernek tekint, akkor bajban vagy, érdemes elbúcsúzni tőle.
jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Egy újabb sérült csaj.


Apa komplexusos akivel ha kicsit dumál egy vén f* akkor már szét is dobja a lábát.


Orvos kell neked nem dugó pajti hogy feldolgozzd a traumákat.

jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az orgazmus közben oxitocin termelődik.

Igy kialakul a kötödés-érzelem.

jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Jól mondja. Nem vagy szerelmes, ez csak f.asztransz :D Minden nőnél ez van, ha rendszeresen szexel valakibe, "beleszeret", persze ez nem igazi szerelem. Ha nem beszélnétek és nem találkoznátok többet akkor 2 hét múlva teljesen elfelejtenéd.
jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
Ha tőle megkapod a figyelmet, maradj vele, amíg lehet.
jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi a hiba?

27 évesen rájöttél, hogy nem a legvonzóbb pasikkal a legjobb a szex.

Ezt tényleg ennyire nehéz elfogadni?


Amúgy sem elköteleződős kapcsolatban vagytok, ha úgy alakul, hogy találsz olyat, aki tetszik, akkor nincs megkötve a kezed.

Majd akkor kezdj dilemmázni, ha azzal a jövőbenivel nem lesz olyan jó a szex.

De addig minek problémázni azon, ami jól működik...?

jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!