Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véleményre vagyok kíváncsi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferenc1102 kérdése:

Véleményre vagyok kíváncsi, randizás, sokadik, megunás. Többi lent?! Bennem a hiba?

Figyelt kérdés
Kb 1,5 -2 hónapja ismerkedek egy lánnyal (27) értelmes,röbb nyelven beszél és helyes. DE! Minden randi közhelyeken van, mozi,étterem,cukrászda,kávézó,színház,kocsim.. ráuntam,hogy nincs közös terünk csak a kocsim hátsó ülése (de szeretkezni nem akar ott mert,h első alkalom nem ott történjen meg) Ráadásul 30 kmre lakik tőlem és mindig én utazok odavissza, mindent l2n fizetek a randikon (5-6 e ft per alkalom- nem vagyok csóró,de zavar,h birkának vagyok nézve) magánterünk,esély szeretkezni,vagy csak összebújni kettesben lenni nulla.mert csak én jártam hozzá,de.neki.meg a szülei otthon vannak és.neki úgy.nem megy... vélemények? Én vagyok gáz? 27éves pasi vagyok
2017. febr. 19. 13:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Ki lehet venni pár órára szobát, 5-8e ft kb, van minden. Vagy hotel/motel. Ennyire ne legyetek már életképtelenek. 27 évesen igen gáz, ez kérdés?? Ha 17 évesek lennétek akkor megérteném, de így vicc kategória.


N.

2017. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy wellness hétvégére!
2017. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kérd meg hogy aludjon nálad!
2017. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te már vágysz arra is, hogy normális helyen kettesben legyetek.Ha ő 2 hónap után nem vágyik erre, akkor egész biztosan nem szerelmes.Felnőtt, 27 éves nő már ne játssza a szűzkislányt, aki csak fél év után enged a közelébe(nem azt mondom, hogy egyből le kell feküdni, de legalább kettesben lehetne lenni).
2017. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok életképtelen, hívtam magamhoz. Az meg h wellnessezni mwnjenk vele vagy hotelbe azért h szexelhessek vele kicsit sztem gáz. Pénzem van, bankban dolgozom, de az röhej sztem h oda kelljen menni,hogy szexelhessünk,mondtam neki h zavar h nincs közös terünk és mindig közhelyeken tAlálkozunk. Ma közöltem vele h off. Csak arra vagylk kíváncsi,h mi a probléma. Azt mondta akkor jön el majd ha bemutatom a szüleimnek és akkor mehetek ha ő is bemutat az anyjának,apjának. Kicsit ezt soknak érzem :D
2017. febr. 19. 14:10
 6/18 anonim ***** válasza:
Eléggé fap*csa a csaj, de az is lehet, hogy csak le akar húzni :D
2017. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Engem már réges régen kivágott volna az a pasi,akivel 2 hónap után nincs semmi! Basszus milyen mákos csajok vannak.Jó most offoltad, de hát ha feltetted a kérdést, akkor gondolom még nem olyan felejtős. Ha 27 éves, akkor csak nem kell beszámolni a szüleinek hol alszik.Nehogy már motelban kelljen gondolkodni.Ezt a bemutatást a szülőknek, meg inkább nem kommentelem. És nem csinálja a szülei házában, de hozzád sem megy el, akkor hol, a kis réten a búzavirágok között? VAgy ha bemutatod a szüleidnek a semmire, akkor már az anyjáéknál is csinálhatjátok?Lehet nem túl sok közötök van egymásnak.
2017. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó kommenten nagyon jót nevettem. :D Azért írtam ki mert a barátom aki házas már azon a véleményen volt h ha ennI ideig ezt csinálja akkor hagyjam mert fura. Plusz h nem száll be semmibe. Plusz nem együtt működő. Engem az összes dolog közül az zavar legjobban h nem volt sehol lehetőség összebújni meg együtt lenni. És nem csak szex miatt, hülyln hangzik de szexeltem egyetemen elwget,nem az az elsődleges motiváció ,na de azért az sem utolsó szempont :)
2017. febr. 19. 22:03
 9/18 anonim ***** válasza:
7-es vok.Viccet félretéve, azért az egész fura.Sok nő van, akinek elvárás, hogy a pasi fizessen mindent, bár akkor is érthetetlen a szülői bemutatás.Ha 3 hónapja együtt járnék valakivel se biztos hogy akarok a szüleivel ismerkedni, nem még hogy így.Tök jó,mikor nem akarnak 2 nap után ágyba vinni, de emögött a viselkedés mögött azért lehet valami. Esetleg, hogy még nem is nagyon volt pasija, csak nehéz volt közölnie veled, vagy te hagytad ki a leírásban?Akkor szoktak nők ilyen viselkedést produkálni.Vagy a másik,hogy unatkozott otthon,nem volt társasága, és jöttél te aki eljárt érte,fizetett, szórakoztatta,ő meg élt a lehetőségekkel, próbára tett,mint a kisherceget. És hát ha eddig kitartottál,akkor egyébként szórakoztató volt a társasága? És a lány hogyan reagált rá,mikor közölted a Te szavaiddal élve Off?
2017. febr. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Egy 4 éves kapcsolata volt, meg másik is. Igazából szerintem a gond az volt,hogy egyke gyerek. Nem tűnik fel neki,hogy nem egyedül van egy kapcsolatban és nem szeretett utazni az egy dolog,de ez teher tud lenni és ezt kéne megértenie. Meg ez a bemutatás dolog nekem is fura,kb mintha ehhez kötné az együttlétet... és ettől viszolygok, és tényleg nem csak megfektetni akartam,csak most egyből bemutatkozni gáz. Anyucinak elvárta volna,h virággal mutatkozzak be :D
2017. febr. 21. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!