Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megkerdezzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkerdezzem?

Figyelt kérdés
Második randin vagyok túl egy pasival, de őt nagyon semlegesnek látom. Valahogy nem érzem, hogy tetszenek neki. De amúgy keresett a randi után, meg tett utazást, hogy szeretne találkozni. Szerintetek rá lehet kérdezni, hogy tetszem-e neki? Vagy ez hülyeség?
jan. 9. 21:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

Nekem ha bejön egy nő és szó szerint zavarban van és a szeme sarkából méreget akkor az fel tűnik mert össze találkozik a tekintetünk ez egy óriási jel te jól működsz ha nekem be jössz, meg volt a kézfogás közel sétálunk egymáshoz én tuti le kaptalak volna!


Nálatok nem volt meg a kémia. Vagy hal vérű a srác ez arra utal és ha neked nagyobb a libidód mint neki akkor szenvedni fogsz és pár hónap múlva azt is ki fogod írni hogy párod csak 2 hetente 1x dug meg és frusztrált leszel e miatt.


Minden esetre túl sok itt a - kimenet estéje, én a helyedben keresnék mást.

jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Azert van olyan, aki pasi letere halverunek latszik, mikozben nem tud lepni. Jogos, hogy gyanakszol es nem akarsz kudarcot. Es tenyleg vannak tetovazo, igazabol semmit nem akaro emberek. De volt egy megbeszelt alkalmi randim, ami vegul hatalmas beszelgetes lett. Szemem sarkabol neztem en is, semmi. Felhivtam, tavolsagtarto. Mellettem ult, elore nezett, mikor kozelebb huzodtam, mint aki nem veszi eszre. Megkerdeztem. Szeretnel mast is? Abban a pillanatban szinte kiszakadt belole, hogy igen, es csok, birkozas, szex, orulet volt.

Nagyon kivanom, ez legyen a helyzet, hogy csak halveruen viselkedik.

jan. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az még oké, ha az első randi csak ilyen baráti talinak tűnik, nem minden férfi próbálkozik be egyből. De ha a másodikon sincs semmi flört vagy érintés, akkor off. Én három randiig mentem el egy ilyen sráccal, aki tartotta a távolságot és ha én közeledtem akkor ő hirtelen elhúzódott, mintha megijedt volna.
jan. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mióta talalkozgatunk, fogytam másfél kilót. Kicsit meg várok, mert még van rajtam kb 3 😁
jan. 10. 08:29
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha csak unaloműző vagy neki, az sem tragédia. Kicsit randizgass vele, feltételezem nagyon jó pasi, legalább emeli a szintedet, látják milyen jó pasival vagy együtt.
jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem ha nem tetszenél neki találkozna veled. Inkább azt érdemes majd szóba hozni, hogy milyen kapcsolatot szeretne. Komolyat, szexet. Mert lehet annyira nem tart vonzónak hogy komoly legyen, de azért lefeküdne veled párszor. Azért találkozik. Vagy csak épp szégyenlős az is lehet, zavarban van.
jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16- tapasztalataim szerint az a pasi, aki szexet akar, nagyon hamar a lényegre tér és nem kávézgat, sétálgat a kiszemeltjével, mert sajnálja rá az időt. Bár, tkp én most azt sem bánnám, ha kicsit kihasználna :D
jan. 10. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!