Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mik voltak a legcukibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mik voltak a legcukibb szövegek, amikkel rátok írtak társkeresőn?

Figyelt kérdés
És milyen témákat preferáltok az ismerkedés során?
jan. 10. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem társkereső, de, egyszer egy srác azzal indította a beszélgetést a buszmegállóban, (miután megkérdezte mennyi az idő), hogy nagyon cuki a pöszeségem. Rendesen melepett :D azért egy ennyire látványos hibával nem szokás bókolni. Onnantól kb 1,5 órát beszélgettünk. Mint kiderült, egy buszra vártunk. Ennél több nem lett, nem is lett volna opció. De, ez volt a legemlékezetesebb nyitás, amivel találkoztam.
jan. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Soha nem szamitott. Match-nel azon voltam, ha tetszett a masik, hogy ne benazzam el es mielobb talalkozzunk. Legfokepp azert, hogy ne illuziokat kergessek, ha megsem olyan.

Sose szamit nekem a szoveg, fellepes. Nagyon is szamit az illeto stilusa, de ismerkedes egy termeszetellenes viselkedes eloszor.

jan. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Senki nem irt rám cukin.

Élőben kaptam inkabb bókokat amik megmaradtak.


Pl diszkoban egy hosszu folyoson jött velem szembe egy srac hosszasan neztuk egymast es amikor egymashoz értunk megállt es azt mondta, "Álmodom, vagy ez a valóság hogy ilyen gyönyörű nő jön velem szembe?"


Másik amikor bementem a barátomhoz egy pubba, es ültek körben masik asztalnál is pasik, ahogy beléptem az ajtón hirtelen csend lett, es megszólalt az egyik pasi, hogy "Megjelent álmaim nője!"


Neten meg: szia mizu. Es ennyi.

Soha életemben nem jottem ossze netrol senkivel..

jan. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem mindig azok az üzenetek tetszettek, amiket a leírásom alapján írtak. Nekem volt, nem is egy dolgot írtam ki, hanem vagy hetet, igazán lehetett volna válogatni, de sokan csak a hogy vagyig jutottak el. Amúgy egyszer emojikkal írtam ki, hogy mi jellemző rám és valaki az alapján írt, ott volt egy hamburger, egy táncoló nő, hullám, stb, és valami ilyesmit írt, hogy "én is szeretek táncolva hamburgert enni a vízben" :D
jan. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy srác a gimiben mindig elmosolyodott, amikor ránéztem, de mindig terelt utána, majd szó szerint belemásztam az arcába, és vigyorogva megkérdeztem tőle, hogy miért néz, és miért mosolyog.

Erre azt a választ adta, hogy mert szépek a szeplőim. Szeplős vagyok, és szerinte nagyon jól áll nekem, és hogy ráérek e majd szünetben? Illetve iskola után is. Mondanom se kell, hogy ő volt az első barátom. :P :3

jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!