Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-as anyukaként nem fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as anyukaként nem fogok kelleni senkinek?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, és három hónapos terhes. A férjem szerint ha elválunk a későbbiekben, gyerekkel már nem fogok kelleni a kutyának sem.

Mit gondoltok erről?


jan. 11. 06:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Az en parom 36 volt, amikor megismertem, 2 gyerekkel. Mivel normalis vagyok, megertem, hogy nem a semmibol szallt le, hanem volt elete elottem is. A ferjed egy zsarnok barom.
jan. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%

De, fogsz kelleni.

Viszont rossz ómen, ha a férjed így indít. Neki is csak azért kellett gyerek, mert azt hiszi, hogy innentől teljesen kiszolgáltatott vagy, és azt csinálhat veled, amit akar.

Lesz itt válás, az is biztos.

jan. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Csodás férj lehet
jan. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Hát ez aztán csodás beszélgetés lehetett, kíváncsi vagyok milyen kontextusban merült fel. Férjnél vagy és terhes, és neked az a legégetőbb kérdés az életedben, hogy gyerekkel már nem kellesz senkinek? Ha ez a legnagyobb problémád, inkább most vetesd még el...Egyébként meg sose tudni. Rendgeteg a mozaikcsalád, azok is valahogy egymásra találnak, csak hát minél több kötöttséged van, annél több kompromisszum az ára annak, hogy kapcsolatba kerülj mással.
jan. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Noren1989 ***** válasza:
18%

1, ez duma.

2, kisgyermekkel/terhesen valóban problémàs a dolog, szerintem nem is az ismerkedésre kellene koncentràlnod (...)

3, kontextus azért dobhat a történeten, pl ha a gyermek nem is a férjedé (?).

jan. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
19%

Hát terhesen nem.


Előbb hord ki, szüld meg a gyereket, legyetek túl azon az időszakon míg oviba nem kerül.


Na utána ha kikupáltad magad elkezdhetsz ismerkedni...


De őszintén szólván ne várj csodát.

jan. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
53%

Gratulálok, példás gyökeret, akarom mondani férjet fogtál ki. És ilyennel még fel is csináltattad magad? No comment…


Amúgy gyerekkel is simán fogsz találni pasit, mert hasonló gyökerekből van bőven. Ha válogatnál, akkor nehezebb dolgod lenne, de az gyerek nélkül sem könnyebb :D

jan. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
Engem inkább az aggasztana ha ilyet mondana a férjem.
jan. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

A nagybátyám összeszedett egy 40-es anyukát, aki sznob, lenéző, bunkó, mégis két és fél éve együtt vannak. Ha neki sikerült, neked is fog :D


A férjed egy igazi pö.cs.

jan. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%
Hogy mondhat ilyet a férjed? Ez nagyon durva.
jan. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!