Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Playboy nyuszi fotózas anyukak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Playboy nyuszi fotózas anyukaként?

Figyelt kérdés

Felesegemrol lenne szo aki bar meg fiatal (26)megis azt gondolom legyunk anyukahoz meltoak.

Gondolom en!

Ő máshogy,nemis erti mi a bajom.


Tehát,az en parom mindigis szeretett kitűnni,fokepp a szexy,alig takaro oltozkodesevel,imadta ahogy a ferfiak ot neztek ahogy a nok irigy tekinteteit is.

Ezekrol mind tudok mert oszinten elmondta ezeket nekem.

Bevallom neha jolesett a ferfiassagomnak amikor lattam mas ferfiak szeme is megakad a paromon "azta milyen jo" huh nezd de bomba a csaj" stb..


Egyebkent party hossteszkent tevekenykedett ,tehat ferfiakkal jart el bulizni ,ezert persze megfizettek. (Sze*et sose vallalt)


Gondoltam majd kinovi.

Nem igy lett.


Most mint megtudtam elment egy nyuszi lany fotozasra falatka ruha,sejtelmes szexy maszk

Es ezt tervezi kitenni a netes platformokra face,insta stb.


Mellette rúdtáncol is mint sport. Errol is gyakran oszt meg kepelet ismetelten keves ruhaba.


Mondtam neki hogy a 4 fal kozt oke de anyuka kent ez mar mint profilkep nagyon meresz

Mindezt egy 3 eves ovis gyerek mellett.


Mi nektek errol a velemenyetek?

Fog e valtozni? Ki lehet e ebből "nőni" ?


A gyereknek ez a kesobbiekbe mennyire jelent hatranyt?


nov. 30. 00:03
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Mielott felreertodne. Ez a fotozas ugy tortent hogy fizet a fotosnak es csinal rola ilyen jellegu fotokat !
nov. 30. 00:04
 2/45 anonim ***** válasza:
96%

Nem fog változni.

Igazából te hibáztál, hogy teljesen alaptalanul feltételezted, hogy "majd kinövi".

Ahogy elnézem, amíg hívják ilyenekre, addig menni is fog.


És igen, a gyereknek ez lehet hátrány. Konkrétan: csúfolhatják, az anyját k...vának nevezhetik stb. Mármint a közösségi oldalra kitett fotók alapján.

nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
8%

1-es.. sztem a gyerekem barátainak eszébe nem jut, hogy az én fotóimat nézegessék.. bár még csak 9 éves, lesz tudom 16 éves is.. 7 év múlva engem nézegetnek??? mivan??? A kérdező gyermeke 3 éves.. minimum 8-10 év mire ő közösségi oldalakon lesz... baromira nem a barátja anyjának a képei fogják érdekelni.. Nem újságban , weboldalakon van anyuka, hanem a saját oldalain.. mikor fogja egy 10-en éves visszakeresni egy barátja anyukájának a 10-en évvel ezelőtti fotóit???


De hogy a kérdésedre is válaszoljak kérdező: igen, sztem ki lehet ebből nőni. Ő még fiatal, szereti ha vannak róla szexi-szép fotók. A gyermeketeknek ebből szem az égvilágon semmi hátránya nem lesz, max majd 18 évesen előveszi anyuka fotóját és büszkélkedik a haverok előtt, hogy az ő anyukája milyen "menő-szexi" volt fiatal korában.

De ezt nektek kéne megbeszélni, hogy ha tényleg semmi háttérprobléma nincs, ismerted elméletileg mielőtt feleségül vetted... most miért zavar? Jobban örülnél ha otthon melegítőben papucsban mászkálna? Ha igen.. Miért?

nov. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
65%
Napi kamu... Playboy magazin Magyarországon 2019-ben megszűnt...
nov. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

4.

Konyorgom. Vegig olvastad ?

Nem.

A kamu te magad vagy.

Nem magazin. Felkeresett egy fotost,fizetett a fotosnak! aki penzert barkit lefotoz. Es elkeszitette rola a kert kepeket.


Maskor kerlek olvasd is vegig a kerdeseket es ne esz nelkul ird mindenhova hogy kamu minden.

nov. 30. 00:40
 6/45 A kérdező kommentje:

3. Igen ismertem. Es neha nekem is jolesett hogy elismertek a parom.


Ami miatt zavar az a gyerek.

Meg maga az egesz ovodas anyuka kozosseg hogy belyeget tesznek emiatt az egesz csaladunkra,mashogy kezelnek majd minket.

Van az ovodas csoportnak egy facebook csoportja ,most picit kepzeljetek el hogy ebbe csatlakozik egy plaboy nyuszis profilkepes anyuka

Talan igy jobban erthezo lesz hogy mit is szeretnek mondani

nov. 30. 00:44
 7/45 anonim ***** válasza:
15%
#5 Elolvastam a kérdést, miért fotózna valaki pontosan olyan képeket, amelyek a Playboy magazin címlapján voltak a 90-es évektől egészen 2019-ig? Erre írtam, hogy kamu, nem magára kérdés kontextusára. Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak, igen gáz de te megtettél mindent amit a jelenlegi helyzetben megtehettél, gondolom a gyerekek miatt nem hagyod el.
nov. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
16%
Az én profilképem, kb 1 éves kori képem... senkit nem ítélek meg a profilképe alapján. Aki a feleségedet a profilképe alapján ítéli meg és nem az alapján, hogy megismeri milyen "EMBER" is ő, azzal az emberrel (anyukával-apukával) nincs mit beszélni. Miért érdekel mit gondolnak mások? Akik ismernek - ismerik , tudják , hogy gondos anyuka, rendes feleség. Mert alapból így van ugye??? Feleségként-anyaként minden rendben a fotókon kívül? Ha igen.. Sz..d le nagy ívben mások mit gondolnak.. ;)
nov. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
49%

#9 1 gyerekről volt szó, aki három éves.

A miért fotóztatná magát a 90-es évek stílusában kérdésre meg egyszerű a válasz, mert neki tetszik.

nov. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
52%
jol gondolod ,az oviban kifog derülni elöbb utobb hogy mit csinál hogy öltözködik stb. mond meg neki hogy már nem szingli nő ,hanem ANYUKA akinek gyereke van gondoljon rá is .
nov. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!