Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismert.ek ilyen külsejű incelt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismert.ek ilyen külsejű incelt?

Figyelt kérdés
[link]
jan. 13. 11:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Magyarországon kevés a néger. Nem ismerek egyet sem, nemhogy incelt. Pedig tuti van egy csomó.
jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1


Nem rá értem. A fehér szögletes arcúra

jan. 13. 11:38
 3/20 anonim ***** válasza:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


REACHER 2.ÉVAD???? Mióta??? Azt gondoltam és olvastam is, hogy idén fog megjelenni valamikor, de arra nem számítottam, hogy máris! Köszi kérdező! :DD

jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

2



Rá gondolsz, kérdező?


[link]

jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

4


Igen. Vannak ilyen külsejű incelek vajon?

jan. 13. 11:45
 6/20 anonim ***** válasza:
Vannak.
jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

5



Biztos, hogy nincsenek! :D

Téged miért is érdekel ez?

jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

6



Hogyan lennének már? Ne hazudj neki. :D

jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiszem, hogy valakinek ilyen izomzattal és úgy általában ezzel a testfelépítéssel lenne önbizalomhiánya, vagy rossz énképe, visszahúzódó, befeléforduló természete, ami az inceleket jellemzi. Pont ellenkezőleg, ezek az emberek inkább ijesztőek, agressziót, dominanciát sugároznak, ez a pasi mindenképp. Arra pedig sok nő bukik, sok nő tartja férfiasnak az ilyen kisugárzást.

Bár gomdolom neked annyi jött át a pasiból, hogy magas és "szögletes" a feje, tehát chad.

Az incel nem fektet magába ennyi energiát szerintem. Linkelj egy átlagosabb külsejű fazont, olyan fejjel, ami szerinted a mindent vívő csodafegyver. Mert, amúgy vannak olyan férfiak, akik arcra okék, még akár jóképűek is, de bénácskák, gyenge, vagy egyenesen gyámoltalan kisugárzással, akik sokszor minimál szinten tolnak mindent az életben és ezért nagyon nehezen alakulnak a dolgaik. Vannak ilyenek is.

De, ebből a pasiból épp nem ez sugárzik.

jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%

Úgy van, ahogyan a 9-es is leírta. Bár Alan Ritchson nem egy jóképű pali, de a testalkata, izomzata átlag feletti (már csak azért is, mert nem naturál forma).

Incelbe ilyet nem találsz. Rájuk pont az ellenkezője az igaz ha a testalkatot nézzük, és az inceleknek a kisugárzásuk is taszító.

jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!