Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha kifejezetten defektes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kifejezetten defektes nőket vonzom be, akkor jó eséllyel én is elég defektes vagyok?

Figyelt kérdés

Nemtom, hogy csinálom, de mindig a dilisek azok,akik belém zúgnak. Akiknek nincs szociális életük,és úgy próbálnak belém kapaszkodni, mint valami mentőövbe. Most nemtom ez azért van e,mert hajlandó vagyok meghallgatni őket,meg normálisan beszélek velük néhány szót,és ettől ennyire szimpi leszek,h már kapcsolatot akarnak, vagy simán tudat alatt bennem is van valami defekt, ami bevonzza őket.😄

Engem viszont ők taszítanak,ha valaki ennyire görcsösen akar belém kapaszkodni, vagy folyton ellenőrizget,h mikor mit csinálok, attól menekülök. Nekem vannak barátaim,hobbijaim,el tudom magam foglalni, és nem igénylem,h 0-24-ben együtt legyek valakivel,de valahogy mégis mindig azok találnak meg, akik egyfolytában a nyakamon lógnának.


jan. 13. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Nem, sok nő is hasonlóan jár a férfiakkal.
jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért csak látják benned a potenciális jelöltet...

Szerintem pont az a vonzó benned számukra,hogy te empatikus,ugyanakkor autonóm személyiség vagy,mindennel rendelkezel,amikkel ők nem.

Ugyanakkor nem ártana,ha fejlesztenéd az ön,és - emberismertedet.Így a jövőben elkerülhetnéd ezeket a személyeket.

jan. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!