Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kifejezetten kövér nők,mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejezetten kövér nők,mennyire értékelitek azt,ha egy férfi nem csak szexre akar benneteket,hanem nyíltan felvállalja a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés

Többször olvastam erősen túlsúlyos nőktől,hogy csak szexre kellettek,az utcára már nem mentek ki vele.Ez mennyire kellemetlen számotokra?

Nem értem,miért ciki,ha valakinek kövér nő a kedvese?



2023. okt. 22. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok nő, de szerintem ez fordítva van. Sok pasi csak szexelne és azért talál be ducibb nőket, mert azt feltételezi, hogy nekik kevesebb lehetőségük van szexre, aztán így inkább benne lesznek egy ilyen kapcsoltban.

(legalábbis én ezért szoktam idősebb és duci nőknél próbálkozni)

2023. okt. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem gondolom, hogy csak azért, mert túlsúlyom van, értékelném kéne a kedvességet, vagy azt, hogy valaki kapcsolatban akarna velem lenni. Mi értékelendő van ebben? Hogy nem akar kihasználni? Az nem figyelemreméltó, hanem alap dolog egy tisztességes embertől. Ha meg nem tisztességes, akkor meg ne is akarjon tőlem semmit, inkább maradok egyedül.
2023. okt. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértetted a kérdést.Arra vagyok kíváncsi,hogy mit éreznek a kövér nők,ha a férfi csak szexre akarja,az utcára meg szégyell vele kimenni,cikinek tartja,hogy túlsúlyos partnere van.
2023. okt. 22. 09:51
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
#3 szerinted mi, Sherlock?
2023. okt. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Erre vagyok kiváncsi.Hogy szexre jó,nyílt kapcsolatra ciki.Megalázó-e ez egy nőnek? Én felvállaltam a kapcsolataimat,még úgy is,hogy megnéztek minket az utcán,s néha megjegyzéseket is tettek ránk.110 kg-mal volt a kedvesem nagyobb nálam.....
2023. okt. 22. 11:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 szerinted. Ha valaki szégyell téged, az neked milyen érzés? Ezt komolyan meg kell kérdezni?
2023. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy ilyen férfit magasról leszarok. Mert ha kell a testem, kelljen a lelkem is vele együtt.

2023. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem.Egyetértek,hogy nem állsz szóba olyan férfival,aki szégyell.

Soha nem értettem,miért ciki,ha valakinek kövér nő a kedvese.

2023. okt. 26. 09:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyenge kísérlet ez becsajozásra kifijam... :-)
2023. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Rajtam van néhány plusz kiló, ám ennek ellenére nem tartottam soha külön kegynek, hogy ezzel együtt felvállaljon a párom.

Kedves, szép arcú, ápolt, jólelkű nő vagyok, azzal a nagyszerű férfival vagyok együtt aki a plusz kilóimmal együtt is büszkén vállalja, hogy egymáshoz tartozunk.

márc. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!