Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhivtam egy lanyt aki igent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spawn92 kérdése:

Elhivtam egy lanyt aki igent mondott, de mielott lett volna valami belole semmi ok nelkul letiltott.. Majd par het mulva o irt nekem. Mit tudsz tenni es miert van legtobbszor az, hogy a no miutan elutasit megis o az aki keres teged?!

Figyelt kérdés

Nem kerdeztem meg miert tette, csak tovabbleptem.. Ez ido alatt majdnem napi szinten lattuk egymast es en nem tettem egyebet azon kivul hogy koszontem!


ezzel az uzenettel irt:


Nagyon rosszul érzem magam, és elnézést kérek a történtekért. Tiszta szíved van, és soha nem akartalak felzaklatni vagy feldühíteni. Sajnálom


Nem valaszoltam meg neki! (Nincs 1 napja hogy irt)


jan. 16. 05:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem hívnám ezt felkeresésnek, csak a bűntudatán akart enyhíteni.
jan. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Akad neki más, jobb, és gyorsan le akarta zárni veled, kellemetlenségek nélkül (mármint számára). Aztán vsz. nem jött össze a másik, most már jó lennél te is.

Vannak ilyen primitív véglények, akik azt hiszik, bármit meg lehet tenni a másik emberrel, amihez épp kedvük van. Legalább látod, milyen, és örülhetsz neki, hogy mielőtt lett volna valami, "bemutatkozott" valójában is.

jan. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

Most jön az, hogy bosszút áll rajtad a másik 876 pasas miatt...

Visszaírsz, belemész, majd megint lekoptat kis szivecskés smiley-kkal.

100-ból 99 nő ezt megteszi.

jan. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Igazat megvallva nemis tudom lenne e ertelme visszairj barmit is ilyen uzenetre.. En mar nemerzem azt hogy akarnek tole barmit is.. Mar mikor latom se erzek semmit.. Ezt elcseszte es tanuljon belole.. ha egyaltalan kepes ra.
jan. 16. 07:59
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor volt neki más, skivel nem jött össze így most jó lennél te is.

Azt meg te tudod neked kell-e ennyire valaki.

jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Bűntudat miatt írt, már letudta, fölösleges visszaírni neki.
jan. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Érezte hogy sz-r dolog amit csinál, egy sz-r ember viselkedik így és ezt akarta enyhíteni. Maga miatt csinálta, nem miattad (hogy ne legyen úgy elkönyvelve mint egy "rossz ember").


A másik, hogy aki ilyet csinál, ott fixen gondolnám hogy vannak komolyabb mentális gondok, kerülném mint a rothadó almát.

jan. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Megsajnalt, mert biztos joszivu pasi vagy.

De en hagynam az ilyet, aki kepes azonnal letiltani…

jan. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Rengeteg ember kuszkodik kezeletlen mentalis problemakkal. Persze segitseget nem kernek, probalnak valahogy elvergodni a kapcsolatok kozott. Nem kerek szemelyiseg az ilyen, hagyni kell.
jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
6# Nyilvan igen,mert kb atnezek rajta minden egyes nap.. Es most h nemkapja meg tolem azt a figyelmet amit eddig kapott furdalja.. egyebkent se tudnek most erre mit visszairni..
jan. 16. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!