Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hiába néz ki fiatalabbnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába néz ki fiatalabbnak a csaj, egy évvel idősebb nálam.. titeket is zavarna?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy csajjal, én 30 éves vagyok, őt olyan kb. 25-26 év körülinek saccoltam.. Aztán persze be is mutatkoztunk egymásnak így otthon rákerestem facebookon.. ott láttam, hogy nem hogy nem fiatalabb hanem még egy évvel idősebb. Meglepődtem de közben meg tetszik meg jól kijöttünk..

Ti annyiban hagynátok vagy folytatnátok?

30F



jan. 29. 15:46
A kérdező szavazást indított:
Nem zavarna, folytatnám vele az ismerkedést.
Zavarna, hagynám az egészet.
45 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Igazából az a kérdés, téged zavar-e. Nem hiszem, hogy az alapján döntesz, nekünk megfelel-e vagy sem. Szóval, zavar? :)
jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
Most ez a kérdés komoly?
jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj de mit számít hány éves???? Nem 10 évvel idősebb, az az egy év mit számít de komolyan?
jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
Egy év az mennyiben korkülönbség vagy mit befolyásolhat? Ha tizenvalahány évvel lenne idősebb, még meg is érteném, hogy elgondolkodtat, na de egy év?
jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%

Zavarja #1, úgy tette fel a kérdést, hogy minket IS zavarna-e.


29 éves nő neki öreg. No comment. XD

jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%
31*
jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%
5iqs kerdes?
jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
17%
Engem zavarna megmondom őszintén, hogy öregebb lennék a férfitól még egy évvel is és nem tudom komolyan, hogy miért. Szerintem a női buta hiúság az oka, de pontos választ nem tudok rá adni, szóval megértem, hogy téged is zavar. 😅
jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%
Ez semmiség. Sokkal gyakoribb, hogy a nő 1-2 évvel idősebb, mint a pasi. Semmi jelentősége 1 évnek.
jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
83%
Párommal ugyanígy voltunk, azt hitte, fiatalabb vagyok nála, de 6 évvel idősebb vagyok. Őt nem zavarta.
jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!