Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idősebb nők bejönnek fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők bejönnek fiatalabb srácoknak? 18 vagyok és vonzódom az idősebb nőkhöz, de nem tudom, hogy ők vajon vonzódnak-e fiatalabb srácokhoz. Hajdú-Bihari vagyok egyébként és szívesen beszélgetnék idősebb nőkkel.

Figyelt kérdés

#szex #nők #randi #Debrecen #Tini srác #Hajdú-Bihari tini
2023. máj. 26. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Vannak páran, de nekem speciel nem
2023. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Mennyivel idősebb?
2023. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Miért vonzóbbak egy 18 éves számára az idősebb nők??
2023. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Bezzeg amikor mennek az idősebb férfi-fiatalabb nős kérdések, akkor az idősebb nők ezzel trollkodnak és ezzel mondanak nagyot, hogy igazából nekik is a fiatal pasik jönnek be.
2023. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

#3

Számomra azért, mert érettebbek belül- kívül... Vonzó.

2023. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

mindjárt rádír pár bojlertestű feminista, ha nem megy el a szőrös, lógó valagaktól az étvágyad, hajrá...

Bár ez csak a legkisebb gond velük, a főbb baj az, hogy a személyiségük is egy 💩

2023. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
#6 dehogy fognak ráírni. ahogy #4-es írja, ők is ugyanúgy kisfiúnak látják a 18 éves srácokat, csak néha dacból megjátsszák az ellenkezőjét, amikor már nagyon nem tudják elviselni, hogy férfiak 95 százaléka viszont a saját életkorától függetlenül kábé mindig izgatónak fogja találni a 18 éves csajokat (külsőre mindenképp)
2023. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!