Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzek beszélgeté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek beszélgetést? (lánnyal)

Figyelt kérdés

Van egy csaj a suliban aki igen csak tetszik nekem, de szinte soha nem tudok vele beszélni mert sosincs egyedül.

Nem vagyok éppen egy "szívdöglesztő srác" (túlsúly) én próbálok őszintén szólva közömbös lenni mert ha megtudja hogy tetszik nekem akkor kinevet vagy hasonló(egyénként az osztályból szinte mindenki tudja rajta kívül).

Bár szépnek nem vagyok szép, de (legalábbis szerintem) udvarias előzékeny ember vagyok. Illetve az osztályba nekem van a legintelligensebb és legkifinomultabb beszédstílusom és a többiekhez képest művelt és "okos" vagyok. (remélem önteltnek nem tartotok ezek miadt ha mégis önajnározásnak tűnne:

Elnézést kérek!)


2010. okt. 23. 22:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:42


az hogy "óriási túlsúly" ez alatt az értelmezhetőségi skála igen széles kifejtenéd bővebben?

2010. okt. 24. 09:55
 12/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:30

nemrég beszéltem vele és kicsit leégtem ugyanis az egyik osztálytársam nem jött suliba ő megkérdezte mi van vele én elmondtam amit tudtam aztán megkérdezte nem aggódok e érte én mondtam nem aztán megkérdezte miért én azt válaszoltam (nemigen érdekelnek más emberek" egy nagyon rossz szöbeg volt de ha megpróbálom javítgatni magam akkor bizonytalannak és döntésképtelennek tartana


Ami nekem nagyon tetszett, hogy osztálykiránduláson mondta hogy szakított egy barátjával és mondta, hogy órákig siít én mondtam neki hogy sajnálom, de megérteni nem tudom mert az én érzelmi szintem egy kanál vízzel egyenlő ő ezzel egyet értett (az egész beszélgetés nem szó szerint zajlott le és nem volt semmi durvaság lágy volt) szeretem ha érzéketlennek tartanak

2010. okt. 24. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!