Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is mérgező a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is mérgező a viselkedése ? Miért vesztettem el teljesen az érdeklődést ?

Figyelt kérdés
22 éves férfi vagyok és egy 25 éves nővel ismerkedtem meg online. Az elején többször leszögeztem hogy engem csak alkalmi érdekel . Pont. Azóta tolja a rizsát, főleg tali előtt hogy ő mennyire szeret engem ( soha nem latott élőben csak video hivas )meg szeretne kapcsolatot. Így meg is szabadultam tőle. Par hétre rá, most újra vissza kúszott , úgy volt hogy a héten talalkozunk is, de mikor a tali közeleg, már nem kapcsolatért nyáladzik, hanem egy “társra” vágyik akivel mindent lehet csinálni. Ez szép és jó, megértem őt is, de nekem mások az igényeim, tisztán megmondtam neki hogy keressen mást ebben az esetben. Nem, neki csak én és már kezd lelkiismeret furdalasom lenni attól ahogy játssza az áldozat szerepét, kozben semmi rosszat nem tettem vele. Valószínű az e heti randit is lemondom mert teljesen elvesztettem így az érdeklődést .
febr. 6. 07:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
31%

Miért mondtál igent annak, akit leráztál előtte?

Hatha azért dugsz egyet es neked jó, az nem számít,utana hogy őrjít meg vagy milyen rossz lesz neki?

febr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Mert mikor vissza jött akkor igent mondott az egészre és érdekes módon tali előtt pár nappal kezdi el mondogatni a dolgait ..
febr. 6. 08:11
 3/30 anonim ***** válasza:
60%

#1 te miről beszėlsz?

A kérdező ismerkedett és leszögezte a nőnek hogy alkalmit akar nem akar kapcsolatot. A nő ezt valószínű bevállalta mivel randit terveztek, de közben rámaszott a kérdezőre hogy kapcsolatot akar. Annak ellenére hogy a kérdező bevsültesen előre szólt. Ebben a sztoriban nem a kérdező a hülye...a nő. Minek megy bele olyanbaamit nem tud betartani.

Ja és nem tök mindegy hogy viseli majd a nőt? Lehet sehogy én is voltam egy éjszakás randin és nem hatott meg. A nő ezt bevállalta innentől ha mégse jó neki magára vesse.

/N

febr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ugyanazt akarjátok egymástól, akkor nem is érdemes belekezdeni.
febr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Már az első alkalommal ilyen volt a nő, arrol beszelek. Irogatta neki,hogy szereti...találkozás nélkül
febr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%
Tiltsd le, mert ha tartod vele a kapcsolatot mindig elő fogja adni, hogy csak alkalmit akar, de közben társat keres. Azt hiszi, hogy megfog a szexszel téged. Szerintem bolond és még arra is képes ha folytatod vele, vagy lefekszel vele, hogy zaklasson személyesen vagy öngyilkossággal/gyilkossággal fenyegetőzzön.
febr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Naaa, tudod te is. Ezért nem mindegy,hogy viseli,mert ilyennek tűnik.
febr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ugyanaz a típusú nő, aki kiszúrja a gumit meg “elfelejti” bevenni a fogamzásgátlót. Messzire kerüld el! Azt hiszi, hogy magához láncolhat. A foggal-körömmel típus. Menekülj!
febr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy menekülj. Jól ismerem az ilyet, mivel hasonló vagyok.😀Tiltsd le mindenhol és ne reagálj semmire.Máshogy nem fog menni. Ne érezz lelkiismeret furdalást, mert saját magad teszed tönkre. Te leszögeztél mindent előre.
febr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ellenérvnek szól még, hogy ki akar használni . Nem magyar, csak vendégmunkás Magyarországon .. ez is sokat elmond szerintem ..

febr. 6. 08:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!