Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randinál helyénvaló, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinál helyénvaló, ha a nő választ helyszínt?

Figyelt kérdés
Második kérdés, hova érdemes menni, ami valami különleges? Mivel még elég új a környéken, ezért azt mondta, nem ismeri hova lehet menni és mit lehet csinálni, és én találják helyszínt. (Gondolom kíváncsi mit fogok majd ajánlani, ami alapján következhet a személyiségemre amit majd ajánlok m). Nekem meg tippem nincsen, mit lehetne első randin csinálni... Nem akarok kicsit sem sablonosat, de nincs ötletem. 12 fok lesz kint sajna, nem egy túra és séta - idő. Sokkal jobb lenne, ha ő mondta volna a javaslatot, de így, hogy rám hagyja, nem kis fejtörést okoz. Beszéltük már sokszor róla, hogy majd ha egyszer találkozunk, főz nekem. Gondoltam bowlingra, aztán étteremre, de bowlingozni irtó bénán tudok, és étterem is olyan nagyon snassz... Fel van adva a lecke, szeretném nagyon különlegessé tenni, a hskshsin fontos, szeretném, hogy ez legyen az első közös élményünk, amire mindig nagyon kellemes lesz visszaemlékezni. Vicceskedést kéretik mellőzni, komoly a kérdés. Holnap megyünk randira... Egész nap ezen gondolkodtam tegnap, de nem jött az ihlet. Nem lehetne visszairányítani a kérdést, hogy ő találjon már helyszínt? De várom a tippeket is, hátha megtetszik valamelyik

febr. 9. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Túl nagy igények már az első randira. Rossz előjel!


Nem kellene rágörcsölni. Találkoztok. Kinek mihez van kedve? Séta vagy tea valahol és kész!


Nem ebből fog következtetést levonni hosszú távra!

Hanem ,hogy milyen leszel. Vicces-beszélgetős vagy görcsös.


F

febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezzel sajnos egyik felvetésem sem kapott választ ami a kérdésében és leírásban szerepel...
febr. 9. 10:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan rágörcsölsz. Sokéve, mikor találkoztunk barátommal, akkor nem is randi miatt találkoztunk, én mentem el hozzá a lakására. Aztán elkezdtünk beszélgetni, és egyszercsak megkérdezte, nem mennék-e el vele kajálni😅 Így hát autóba ültünk, az övébe, ami akkor egy szakadt seat volt, kispestről beautóztunk a Margit-hídhoz, és a Szerájban kajáltunk. Azóta is szép emlék, mert a személye fogott meg, a többi csak körítés volt.

Azt akarom ebből kihozni, hogyha önmagadért vagy szimpi neki, akkor ha normális nő, nem azt fogja nézni, hogy milyen a körítés, hanem az együtt töltött idő lesz számára az ajándék. A rúl nagy hűhó inkább zavaró szerintem, meg az is, ha túlságosan izomszagú a szervezkedésed, tehát az egészen érződik a görcsös erőlködés, hogy te mennyire nagy feneket akarsz keríteni a találkozónak.

Kérdezd meg, hol jó neki a tali, nézz körbe, mik ott a lehetőségek, és személyesen kérdezd meg, mihez lenne kedve leginkább? Enne valamit? Vagy csak inna? Legyél spontán, kreatív és figyelmes.

N

febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Étterem szerintem elég első randira. Bowling ráér később. Egyelőre ismerkedjetek, beszélgessetek.

Nem kell elegáns étterem, sőt.

febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzőekkel, baromi görcsös vagy kérdező, és túlagyalod a dolgokat.

Miféle ostobaság az, hogy annyira különlegeset akarsz? Üljetek be egy olyan helyre, ami kellemes és jól lehet beszélgetni. Úgyis az a lényeg, hogy egymásnak mit mondotok.

febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm mindenkinek a megerősítést!


Remélem kérdező őket is lehurrogod majd a segítségért!


#1-es voltam.

febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb lenne együtt megbeszélni:D

12fok bőven túra idő:D

Kávèzzatok egyet vagy cukrászda. Első találkozáskor nem kell nagy flanc, beszélgessetek, ismerjètek meg egymást.

febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Csak címet olvasva szerintem igen, de ha a férfi nem tud semmit se ötletelni, az gáz. Exem pl el se akart hívni, én célozgattam neki, majd amikor rávette , hogy elhívjon végre akkor én mondtam programokat, ő meg bevallottan nulla ötlettel rendelkezett. Mondom egy séta se jutott eszedbe? Mondja nem :D De ő nyomorult szűz fiúcska volt
febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bowling az első randin? HOgy tudtok akkor beszélgetni és megismerni egymást? Séta valamilyen parkban. Ha nem ismeri a te városodat, akkor a városnak pár nevezetességét mutasd meg, utána üljetek be egy kávéra. Ne ebédre, mert első randihoz a túlzás.
febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első randin fontos a beszélgetés.

Az étterem az túlzás elsőre. Evés közben történhet "baleset".

Elborul a pohár, ingre, fölsőre csöppen valami,zsíros lessz a szádszéle, esetleg kicsúszik egy böfi, stb.

Én, ha eljutunk valakivel étteremig, akkor is rántott husit kérek, sült roseblivel.

Ott a legkevesebb a "balesetveszély".

Mivel hogy még nem annyira sétálós az idő, ezért mindenképpen cukrászda.

Kicsit szinvonalasabb persze.

Ott lehet enni egy sütit, inni egy ücsit, egy fagylalt kelyhet, ilyesmit.

Közben lehet beszélgetni, mert ez a legfontosabb.

febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!