Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyen lehet, hogy egy anorexiá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyen lehet, hogy egy anorexiás csajnak tetszenek az izmos, nagydarab pasik?

Figyelt kérdés
Szerelmes belém egy anorex 19 éves csaj (164 cm 38 kg) vékony nagyon alig 40 kiló, de szép arcú ha lenne rajta egy 10 kiló tuti járnék vele, de nem kap enni szerintem szar a családja amúgy... viszont látott már engem arcképen, személyesen még nem az arcom szerinte szép félhosszú a hajam de a testemet gyúrom és izmos vagyok meg 92 kiló és 195 centi szóval nem tudom hogyha meglátna, hogy mekkora vagyok tetszenék-e neki vagy megijedne :D Mit gondoltok?
2010. okt. 24. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
elbújna széltibe a kisujjad mögé
2010. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ő mondta saját magáról ezt, hogy anorexiás és szeretne legalább 10 kilót felszedni...
2010. okt. 24. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, én 165 cm vagyok, és 42 kg kiló és baromira nem vagyok anorexiás, többet eszek, mint azt bárki is hinné, mégsem hízok. Szóval lehet, h ő sem anorexiás, csak ilyen alkat. Én speciáls szeretnék hízni, de nem tudok, akármit csinálok. És tetszenek az izmos pasik, nem attól függ, h én hogy nézek ki. 17/L
2010. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jah és ha anorexiás lenne, nem akarna 10 kg felszedni, sőt semminnyit nem akarna. Szerintem ő nincs tisztában a fogalmával.
2010. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"ha lenne rajta egy 10 kiló tuti járnék vele,"


Akkor mindek akarsz vele találkozni..a plusz 10 kilo nélkül nem járnál vele?

2010. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én járnék vele belső alapján is, nem minden a külső... de a 10 kilót ő akarja és tényleg jobb lenne ha lenne rajta egy tizes
2010. okt. 24. 18:08
 7/8 anonim ***** válasza:

hát a vékony lányoknak mindig az izmos,férfias fiúk jönnek be szerintem........

mint ahogy minél izmosabb egy fiú,annál inkább nem tűri el,ha a barátnőjén felesleges zsírrétegek vannak.....

2010. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy anorexiás.Én is nagyon vékony vagyok és nem vagyok anorexiás mert rengeteget eszek csak hízni nem tudok.Mindenki azt mondja annyit eszek mint egy disznó akik meg nem ismernek azt hiszik hogy fogyókúrázok.Már volt hopgy egyszer megkérdezték tőlem.Nem tudok mit tenni ez van.És a soványságnak semmi köze ahoz hogy mennyire nagydarabb és izmos fiúk tetszenek.Nekem is tetszenek a nagy darab izmos fiúk :) Lehet hogy te is tetszel neki.
2010. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!