Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg léteznek olyan férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek olyan férfiak, akiknek minden gondoltuk a szex körül forog? Azt mondta, hogy majd ha több ideje leszünk

Figyelt kérdés
Jelenleg távkapcsolatban vagyunk. Pontosítok, most intézzük a papírokat, hogy ez ne így legyen. És nem tudom, hogy azért, mert jelenleg külön vagyunk, de a szexről szól minden. Állandóan erre terek minden beszélgetést végül. Mindig amikor beszéltünk 1,5 órát tök jól, jóba szex. Baromira unom. Már többször elmondtam, hogy ne és legyen romantikusabb. Valentin napom is elrontott a. Tökre örültem, hogy ír, de aztán megint jött ez a téma, amire persze azt mondta, hogy örülnöm kéne, hogy szeret és kíván és hogy ő próbálja a tüzet fenntartani legalább. Nektek van erről véleményetek? Most szombaton annyira kiakadtam ezen, hogy azt mondtam, nem kellene erőltetni ezt a kapcsolatot, mert rettenetesen különbözőek vagyunk és nekem hiányzik a romantika. Mérgemben ezt mondtam és azóta nem is írt. De nem tudom.... Fog még jelentkezni? Vagy hagyjam? Mi a véleményetek erről az egészről ?

febr. 21. 18:01
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy majd ha több ideje leszünk együtt, majd nem lesz már ennyire....
febr. 21. 18:03
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Dobnám ki a francba!
febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem, hogy beszélgetünk tök jókat, órákat és utána jön ez a téma. De tényleg minden alkalommal. És ezt unom, hogy nincs egy napsem, mikor nincs erről szó. Hát egy férfi ennyire nem tudja felfogni, hogy nem akarom?
febr. 21. 18:07
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit egysíkú gondolkodású a pasi, szerintem ez később sem változna, ha esetleg megszűnne a távolság.
febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem passzoltok szexuálisan, ennyi
febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De ha együtt vagyunk, minden rendben. Akkor minden működik közöttünk. De most egyszerűen ez idegesítő
febr. 21. 18:09
 7/20 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem dugna a pasid csak keveset akkor meg az lenne a baj
febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Intézne a fszom bármilyen papírokat ezzel. Ennyire nem lehetsz igénytelen, hogy beérd vele.
febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Hát ne hari, de akkor se kéne mindennek a szex körül forognia. Olyan szexuális étvágya van, hogy nem tudnád kielégíteni soha. Akkor minek vagy vele? Nem értem.
febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9. Ha együtt vagyunk nincs ez. Szóval nem csinálja ezt. Én nem igazán értem, mi történt vele. Teljesen tanácstalan vagyok 🤷 Nem tudom ezt az idegörlő viselkedést mire vélni
febr. 21. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!