Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számít valamit neked hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít valamit neked hogy az illerő Adidas vagy Columbiacipőbe megy randira?

Figyelt kérdés
febr. 29. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha a randi előtt írásban kommunikálunk, akkor ilyen "Columbiacipőbe" járó "illerővel" nem is lesz randi.
febr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az viszont jó, ha tiszta, és nem szakadt a cipője.
febr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem. Én magam sem hordok különleges cipőket, mert szerintem nincs értelme 100-200 ezer forintot kifizetni azért, mert egy limitált széria ami már nem kapható.


Nekem összesen van 4 pár cipőm és egy bakancsom. Durván ilyen 150.000 Ft-ba kerültek. Szóval nem érdekel különösebben, hogy milyen cipő van valakin, ha igényes és neki kényelmes. Az viszont nagyon zavaró, ha nem tud írni.


F

febr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Ha elegáns helyre hív meg, akkor lehetőleg egyikbe sem, mert ezek sportcipők, nem valók egy nívós, elegáns bárba vagy étterembe. Ha középkategóriás helyre, akkor meg mindegy, ameddig a szereléséhez passzol, igényes és nem szakadt.,
febr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ hova megyünk, ha elegáns helyre ilyesmit vesz fel azzal leírja magát, pedig én is imàdom a sportcipőket.
febr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Teljesen mást nézek rajta.
febr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Sose néztem cipőt mondjuk egyszer megszakítottam randi után a kapcsolatot részben cipő miatt.

A pasi előadta hogy ő macis mondom oké az cuki is igazából, hogy milyen jól él és mennyire zavarja ha valki nem ad a külsejére. Télen hóban megjelent beázot convers hamisítványban ami már kicsit szét volt menve ja és olyan extrém túlsúlya volt hogy szétfolyt az ember. De ha ez még nem elég elkért 500 ftot mert annyiba került az én kávém....

febr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Persze, hogy számít. Mi szegények voltunk és nagyon fiatalok, béna műbőrcipőben mentünk, aztán együtt küszködtünk :D Ha elegánsan jött volna, szépen felöltözve akkor tudtam volna, hogy ez így nem lesz jó.
febr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem számítana, az viszont kiábrándítana hogy cipőben helyett azt írja, “cipőbe”.
febr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Kizárt, viszont, hogy szép lába van-e a nőnek, az inkább érdekel.
febr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!