Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Oké, ha nekem csak orvos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oké, ha nekem csak orvos, mérnök, informatikus pasi jöhet szóba?

Figyelt kérdés
20 éves gyógytornásznak tanuló lány vagyok, reálos érdeklődésű. Úgy érzem szintén egyetemen tanuló/diplomás férfival jönnék ki a legjobban.
febr. 29. 21:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is megengedem, csak, hogy szép kerek szám jöjjön ki.

Ez egy kérdező oldal, de a kérdésnek semmi értelme, amit feltettél.

Te tudod ki vagy, mit akarsz, kivel érzed jól magad. Mi alapján kéne eldönteni egy anonim oldalon idegenekenek, hogy "oké"-e amit szeretnél?

febr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

És majd beleszeretsz egy burkolóba.😀


Te dolgod, azzal jössz össze, akivel akarsz.

febr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
93%
Szegény jogászok, közgazdászok vagy éppen gyógytornászok… amúgy teljesen oké. Mindenkinek minden joga megvan ahhoz, hogy az alapján válasszon párt, ami alapján akar. Ugyanannyi jogod van diploma alapján szűrni, mint másnak testalkat, szemszín vagy poltikai hovatartozás szerint. Az más kérdés, hogy én a helyedben ezt nem hangoztatnám, mert függetlenül attól, hogy értem, mire gondolsz, hogy diplomás emberrel jönnél ki a legjobban, a kérdés még a fenti kiegészítéssel együtt is a felszínességről tesz tanúbizonyságot.
febr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
És miért kellenek csak ilyen végzettségű pasik?
febr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor 23 éves korodig senkivel nem fogsz járni?

Ha ez neked nem probléma, akkor nem baj.

febr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. De ott is tud csalódás érni.
febr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
40%
Most komolyan, senki sem veszi észre, hogy mekkora kamu ez a kérdés? Azért ennyire nem lehet aranyásó egy random gyógytornász, hogy csak a mérnök, orvos és informatikus pasik jöhetnének szóba.
márc. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Utolsót adom. Nagyon nem szoktam "kamut" kiáltani, de ez szerintem teljesen az. Tipikus "incel" kérdés, aki így próbálja lejáratni a nőket, hogy mennyire felszínesek.
márc. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán kell hogy lejárassuk őket mert igenis a legtöbb felszines.
márc. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kamuszagú. Annyira direkt mismásolós, hogy nehezen hiszem el, hogy egy egyetemista ennyire buta lenne... vagy legalábbis remélem. Hogy azzal próbálja megindokolni, hogy csak orvos, mérnök, infós (ugye az incelek által felmagasztalt 3 szalma) jöhet neki szóba, amikor elvileg csak a reálos érdeklődés meg a diploma az indoklás. Akkor miért is nem jó szintén gyógytornász, gyógyszerész, vegyészkutató, reálos egyetemi tanár vagy akár gimis tanár? :D
márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!