Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lépjünk a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjünk a következő szintre? Vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nyáron megismertem egy srácot az edzésen és azonnal megvolt a kémia. Hamar lejött, hogy neki is tetszek, és amikor találkoztunk, beszélgettünk, flörtöltünk, de mivel mindig csak az edzéseken láttuk egymást, nem igazán haladt a dolog, főleg hogy az egyetem/suli miatt nem mindig volt ideje/időm elmenni edzésre. Aztán novemberben elvitt egy ilyen sportos találkozóra (az első alkalom volt vele kettesben), ő végig próbálta flörtölni, és bár jól is csinálta, én nem vagyok “flörtölös” típus, mert egyszerűen csak nevetni tudok pick-up-line-okon. Végül írtam neki az “inofficial date” után, hogy jól éreztem magam, viszont nem válaszolt.

Aztán megint elkezdődtek az edzések, láttuk egymást. Szerencsére nem volt kínos, ennek ellenére tartottam a távolságot, erre pedig megint elkezdett közeledni (erre pedig én is). Amikor pedig egy versenyre kellett mennünk, megkérdezte, hogy akarok vele menni. Ezt mondjuk elutasítottam mert már előre le volt rendezve a csapatban, hogy hol, mikor, ki, kivel etc. Ott mondjuk nem volt időnk beszélgetni sokat, de nyitottnak tűnt ezért ráírtam és gratuláltam az eredményeihez. Bár válaszolt de nem igazán lelkesen. Vagy inkább nem bőbeszűden.

Röviden és tömören: élőben nagyon is érdeklődő, mindig odajön, beszélgetünk (nincs kínos csend – általában kérdezget én pedig válaszolok), viszont írásban nem tűnik annyira meggyőzőnek a dolog.

Főleg az érdekelne, hogy mit gondoltok? Mik a jelei, hogy szórakozik velem? És végül, mennyire “gáz” ha a lány nyomja főleg a dolgot?



márc. 1. 16:30
A kérdező szavazást indított:
Igen, szórakozik
Nem, nem szórakozik
Nem tudom
Csak szavazni szeretnék
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Miért szórakozna ha te még jelet se adsz neki ahhoz, hogy szórakozni tudjon veled?


"Aztán novemberben elvitt egy ilyen sportos találkozóra (az első alkalom volt vele kettesben), ő végig próbálta flörtölni, és bár jól is csinálta, én nem vagyok “flörtölös” típus, mert egyszerűen csak nevetni tudok pick-up-line-okon."


"Szerencsére nem volt kínos, ennek ellenére tartottam a távolságot, erre pedig megint elkezdett közeledni (erre pedig én is). Amikor pedig egy versenyre kellett mennünk, megkérdezte, hogy akarok vele menni. Ezt mondjuk elutasítottam mert már előre le volt rendezve a csapatban, hogy hol, mikor, ki, kivel etc. Ott mondjuk nem volt időnk beszélgetni sokat, de nyitottnak tűnt ezért ráírtam és gratuláltam az eredményeihez. Bár válaszolt de nem igazán lelkesen. Vagy inkább nem bőbeszűden."


Hamarabb te szórakozol vele mint fordítva.


Közeledett többször, el is hívott kétszer is nem hivatalos randira és te visszautasítottad a flörtölést majd a talit és akkor szerinted szórakozik veled.


Hát ne haragudj én az első eset után többet nem kerestelek volna. Eléggé hülye, hogy még szóba áll veled.

márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én kérdeztem meg, hogy mehetek-e vele az első alkalommal, aztán én is írtam rá. Illetve azért mert nem flörtöltem, nem jelenti, hogy nem beszélgettünk.


Mondjuk lehet, hogy igazad van és erősebb jeleket kellett volna küldenem. Szerinted hogyan lehet fejleszteni a flörtölési képességeimet? :D

márc. 1. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, tuti, hogy flörtölt veled?
márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Igazából nem egyértelmű hogy a srác mit akar, de amennyiben nem ír vissza, szerintem komolytalan a dolog. Bár engem zavarna, hogy személyesen nem nagyon van miről beszélgetnünk, azért visszaírtam volna neked, amennyiben kapcsolat vagy bármit szerettem volna tőled. Max akkor azt, hogy bocs nem és akkor az edzésen is csak köszönök vagy max egy kis small talk, de ennyi.
márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, flörtölt eléggé feltűnően.
márc. 1. 18:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem zavaros a dolog, én nem kapkodnék.
márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Személyes kapcsolatot akarsz vele, vagy online-t?

Ha személyeset, akkor miért olyan nagy baj, hogy online nem aktív?

márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!