Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy +40-es pasi my dear-nek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy +40-es pasi my dear-nek szólít meg egy +20-ast az egy szimpla udvariasság vagy 3. találkozás után már egy közelebbi viszonyt feltételez?

Figyelt kérdés
Eddig nem mondták ezt, még magyarul sem, hogy kedvesem, ezért nem tudom van-e ennek jelentősége.

márc. 2. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Eddig hány férfi mondta ezt annak a bizonyos 20-as nőnek? Senki? Akkor két eset lehetséges:

1. Minden férfi bunkó, egyedül ez a 40-es udvarias.

2. Ez nem az általános etikett része.

márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik találkozóig se jutna el 40+ éves nálam. De amúgy ágyba akarja vinni, vagy már hordja oda.
márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nincs jelentősége. Csak kedves akar lenni.
márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudja a neved. Vagy nem érdekli az sem.
márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de elég gáz. Engem a hideg ráz az ilyenektől, akik azt hiszik hogy angol szavakkal sokkal sármosabbnak tűnnek.
márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

A munkahelyemen angol a kommunikáció nyelve, főleg írásban, én minden levelem úgy címzem, hogy "Dear", vagy ha már ilyen nagyon jó pajtásságban vagyunk, akkor "my dearest" és társai. Az égvilágon semmit sem jelent, 30 éves nő vagyok, én így tudok kedves lenni :D

Szituációtól függően tehát nem biztos, hogy ebbe bármit is bele kéne látni. Vagy amúgy, úgy egyébként is, ez csak egy kedveskedő megszólítás, én ennek nem tulajdonítanék jelentőséget.

Más kérdés, hogy a 40+ pasi jó eséllyel ágyba vinné a 20+ leánykát, de nem a megszólítás miatt.

márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A "kedvesem" szót nem szoktam használni csak barátnőmre ha van.


Nőket, de inkább régóta ismert ismerőseimet szoktam becézgetni....drága, tündérbogár stb..

márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Munkahelyen 50 körüli manager nő mindenkit sweetheart-nak hív. 60+os manager mindenkit my love-ozik.

De hallottam már kollégákat baby, my friend, brother/sister megszólításokkal is.

Ha angol nyelvterületen élsz, 90%ban nincs semmi ezek mögött.

márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!