Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan és mikor hoznátok fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mikor hoznátok fel a témát?

Figyelt kérdés
Röviden a történet annyi, hogy az exem nagyon szereti kavarni a szart. Fél éve szakítottunk, most elkezdtem ismerkedni egy lánnyal, túlvagyunk a második randin, tervben a következő. Amikor "nyilvánossá" válik a kapcsolatunk biztos vagyok benne, hogy az exem rá fog írni valami hülyeséggel/hazugsággal a lányra, ezért előre akarok neki szólni. Tudom nem túlságosan biztató exekrol beszélni randin, de azt se akarom, hogy derült égből villámcsapásként érje, hogy ráír.
márc. 2. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Erre nem lehet felkészülni viccesen mond neki és kész ez lesz az első próbája a kapcsolatnak.
márc. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ezert nem szoktam kb 1 evig nyilvanosan kozolni az indulo kspcsolatom,mert amirol nem tudnak,azt nem tudjak tonkretenni.
márc. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező tudatni az egész világgal, hogy párban vagytok. Magánügy. AKik ismernek és számítanak, úgyis tudják.
márc. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

Hogy tudna ráírni?


Én szeretném tudni azt, ha ilyen az exe, mert akkor miért van velem? Akkor keressen egy másik ideggyenge drámakirálynőt. Nekem ez nem hiányzik.

márc. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Egyrészt nálad legyen az ex mindenhol letiltva, így nem lát rá a dolgaidra. Másrészt ha esetleg szóba kerülnek az exek, akkor tárgyilagosan kell közölni, hogy miért szakítottatok, és hogy azóta is keveri a xart, ha teheti. Ezért nálad mindenhol tiltva van.

Ennyi.

Annál kínosabb lenne, ha bevezeted az új nőnek, hogy az exed rá fog írni, közben meg le se tojja, hogy együtt vagytok.

márc. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 hiába tiltja le, aki akarja, megnézi egy másik profilról.
márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es, talán azért ex.
márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!