Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hoznátok fel a témát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hoznátok fel a témát, hogy ne tűnjetek úgy, mintha hiszti lenne vagy számonkérés?

Figyelt kérdés

Felbukkan, majd eltűnik. Gondom mindenkinek ismerős ez a szitu.

Nem veszem figyelembe, de ilyenkor ő jelentkezik. Pár perc beszélgetés után, amikor azt hiszem, h újra sínen vagyunk, eltűnik. Látom, hogy online, de nem ír. Újabb döntést hozok, hogy itt befejeztem, de eljön a másnap, újra ír és én bízok a "na hátha most"-ban és újra kommunikálok vele, az eredmény pedig ugyanaz.

Elegem van ebből a szituból. Egyszer felhoztam neki a dolgot, de elterelte egy magyarázattal, amitől majdnem én éreztem magam rosszul, hogy minek is vontam kérdőre. Viszont ez így sem mehet tovább.

Hogyan tegyem fel újra a kérdést? És elmondani, hogy számomra ez kényelmetlen és fura helyzet?


Köszi a normális és hasznos válaszokat :-)


2020. márc. 12. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Asszertiv kommunikáció. Ne utalgasson, ne veszekedj, ne vadaskodj, hanem mondd el hogy mit érzel, mit szeretnél és kérdezz rá ő mit szeretne.


Nekem is volt már ilyen "kapcsolatom" és mindig kisült hogy nem akarja a másik fél csak gyáva lepni

2020. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Persze, természetesen én őszinte vagyok, de most egyből ugorjak rá, h na figyeld, mi a baj, mert látom, hogy valami baj van? És ne beszélj mellé?
2020. márc. 12. 19:53
 3/18 anonim ***** válasza:
54%

Elolvastad az első válaszomat rendesen? A látom hogy valami baj van egy feltetelezes, a ne beszélj mellé még egy támadás..egyik se rólad szól. Az még nem letámadás hogy annyit mondasz hogy szeretnél valamiről beszélni.


Egyébként arra is készülj fel hogy nem fogsz rendes választ kapni, aki ilyen az a végtelenségig sumakolhat. Ebben az esetben egy idő után el kell engedned.

2020. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van teljesen. Feleslegesek a mellébeszélések mert akkor én is ugyanazt fogom játszani mint ő.
2020. márc. 12. 20:01
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Hagyni kell az ilyet a fenébe. Szórakozzon a jó édes anyucikájával. Mert szinte biztos, hogy tudatosan szórakozik veled.
2020. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, h ezzel a szöveggel nagyon naivnak fogok tűnni, de az elején annyira érdeklődött, érdekeltem. Teljesen fura, hogy ilyen, nem tudom hová tenni..
2020. márc. 12. 20:07
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
Ne messengeren kommunikálj. Legközelebb azzal kezd, hogy váltsunk át telefonra.
2020. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem veszed észre, hogy nem érdekled, mi? A hülye játszmáid sem fogják meghatni.
2020. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem játszma. Ezt szeretném neki leírni és lépek. Esetleg elmondja amit ő gondol, és ennyi
2020. márc. 12. 20:27
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekled igazán. Amikor unatkozik vagy nincs más, akkor elovesz.

Ez beszélgetés után sem lesz jobb. Max. pár napig.

2020. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!