Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van hogy elvileg jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy elvileg jó képű vagyok meg minden ,tudok miről beszélni és még se vagyok jó a Nőknél?

Figyelt kérdés

márc. 5. 07:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Mert nem jó képűnek kell lenni, hanem jóképűnek. És nem elméletileg, hanem gyakorlatilag. Nem elég tudni beszélni "valamiről". Érdekesnek is kell lenni.

De mindez nem számít, ha egyszer jön egy lány, aki meglát téged, és valami bekattan benne, és elkezd vonzódni hozzád.

márc. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Mert csak elvileg vagy jóképű, esetleg alacsony vagy.
márc. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az a személyes tapasztalatom, hogy aki harmóniában van önmagával és jól érzi magát a bőrében-legyen az férfi vagy nő, mindegy- annak általánosságban sikere van az ellenkező nemnél. Lehetsz akármilyen jóképű ha feszengsz és nem jó a kisugárzásod. Ne akarj ennyire görcsösen bevágódni, le merem fogadni hogy nagyobb lesz a sikered.
márc. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is a hármasnál van a pont.
márc. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Kinek az elvei szerint vagy jokepu ?
márc. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Erőltetett az ismerkedés, vagy nem hozzád illő nőkkel akarsz ismerkedni. Attól, hogy jóképű vagy attól még minden nőnek nem fogsz tetszeni. A hozzáállásod meg aztán csak rontja az esélyeid.
márc. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Erdekes az incelek ezt a posztot nem olvassak. Vagy csak a szavuk akadt el.
márc. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Elvileg nekem 20+kupak... Elvileg
márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Azért mondom hogy elvileg, mert mindig megkapom hogy sármos jó vágású gyerek vagyok, egy macsó

Akkor mi a baj?! 🤔🤨🧐

márc. 5. 18:43
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Kitől kapod meg, kérdező? Anyukádtól, nagynénédtől?
márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!