Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kémia két ember között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kémia két ember között leginkább a külsőn múlik? Tehát ha nincs, akkor az a külsőre vezethető vissza?

Figyelt kérdés

márc. 7. 16:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%
#9 Annyira azért nem, talán egy kicsit...
márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagymértékben nem, csak kisebb mértékben igen.
márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
A kulso az fizikai, vizualis, a kemia az pedig hormonok es szaglassal erzekelhetoek. Olvass utana, hogy mekkora hatasa van a szaglasnak a tobbi erzekszervhez kepest.
márc. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak a külsőn múlik, hanem egyéniségen és kisugárzáson is.
márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
45%

én a kémiát úgy értem hogy pl én be jövök egy nőnek és el tud velem képzelni csókot, ölelést adott esetben sexet, de az igaz kémia az amikor passzol a libidónk, és mind a ketten azt szeretjük csinálni az ágyában a másikkal amit az szeret és mi is szeretjük, amikor ösztönösen jön a jó sex, most az legyen akármilyen az a lényeg mind a kettő fél szereti.


van aki másra használja ezt a kifejezést de ezt a kontextusbol ki lehet találni.

márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem a kémia nem szexuális, nem is romantikus, annyit jelent, hogy nagyon rövid ismeretség után nagyon összehangolódunk.
márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%

Saját tapasztalatom alapján mondom, hogy nem. Hiszen volt, hogy olyan férfiak iránt is megmagyarázhatatlan vonzalmat éreztem, akik külsőre nem voltak az "eseteim".


Ellenben volt olyan, hogy külsőre nagyon tetszett egy pasi, de a kémia nem volt meg. Szóval, nálam ez így van

márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 he84 ***** válasza:
100%
A külsőn csak kicsit múlik általában, de van olyan, hogy egyáltalán nem. Én például nőként tudtam vonzódni anno egy már több mint 10 éve ismert barátomhoz, pedig nem volt szép, se a leghelyesebb, hanem valamivel átlag alatti. Bár mondjuk én is átlag alatti vagyok, de csak kicsivel és némiképp fiús nő is vagyok kívül is, meg belül is, de ettől még vannak néha nőies megnyilvánulásaim és nőies reakcióm is. A jelenleg lassan 5 éve ismert barátom is főleg a belsőmhöz vonzódik, a külsőmhöz kevésbé. Anno eleinte csk kicsit vonzódott hozzám és ez nem lett részéről nagyobb a 2. és 3. talin se, ám belsőre jól kijöttünk szinte mindig. Majd aztán együtt megbeszélve vállalta, hogy majd a 4. talin szívesen megpróbálná minimum a csókolózást és a petting-et is és azt is mondta, hogy ő semmi jónak nem az elrontója, meg hogy kíváncsi rá, hogy vajon így jobban fog-e hozzám vonzódni. Én már az 1. tali óta, de neten át is jobban vonzódtam ő hozzá. Majd amikor meglett a 4. tali, amikor meg lett próbálva a csókolózás és a petting vele, jól sült el és végül lett belőle gyengéd, jó szex is. Innentől kiderült az, hogy nem szabad mindig az 1. benyomás utáni vonzalom nélküliségre, vagy kicsi vonzalomra hagyatkozni és aszerint kizárni a többet, hanem igenis érdemes megpróbálni a többet, mert olyankor még jobban kiderülhet. Eléggé szomorú, hogy sajnos a többség erre vagy nem hajlandó, vagy ha igen, akkor csak nehezen. Szerecsére eme barátom hajlandó volt minden kényszer nélkül, jól állt hozzá és azóta nagyon megszerettük egymást, mindig jó együtt intim téren is.
márc. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Én arra lennék kíváncsi hogy adott két szép ember. Tehát egy férfi és egy nő. Létezik e az hogy nincs köztük több, nincs köztük kémia? (Én csak egy féltékeny külső szemlélő vagyok.) Volt egy plátói szerelmem egy nagyon helyes férfi.. évek óta nem tartjuk a kapcsolatot már. Tudom hogy együtt dolgozik egy olyan nővel aki kb mindenkinek az esete. Fix hogy neki is tetszik.. ezt én gondolom így. Valóban szép nő. Ha ők esetleg jóban is vannak..lehet hogy sosem alakul ki közöttük semmi igazából, mert kémia az tegyük fel nincs közöttük? Hiába szépek. Tehát ennyi nem feltétlenül elég? Bocsi az agymenésért..de ezen gondolkodtam pont a napokban.
máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ennel joval tobb. Ha a szemelyiseguk nem passzol, akkor nem lesz belole semmi egy dugason kivul. Az pedig mar rajtuk mulik, hogy egybkosza menetbe belemennek, vagy sem. Annyira nincsenek raszorulva, hogy mindenaron egymasnak essenek.
máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!