Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online hogyan lehet építeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online hogyan lehet építeni egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és egy velem egyidős férfival találkoztam 3 hónappal ezelőtt egy eseményen. Ezt követően ő vette fel velem online a kapcsolatot és elkezdtünk chatelni. A munkám miatt hetente vagy kéthetente egyszer tudunk randizni. Amikor csak lehet, este telefonálunk, van, hogy órákon át beszélgetünk. Van, hogy csak írni tudunk egymásnak. Ez az állapot maximum egy hónapig fog még tartani, utána sokkal gyakrabban lesz lehetőségünk találkozni személyesen. Viszont sokat gondolkodom azon, hogy online mit lehet becsempészni a beszélgetésekbe vagy a chatelésekbe, amivel még inkább épül és mélyül a kapcsolatunk? Vannak felrázó témáitok, ötleteitek vagy bevált módszereitek az online térben? Tudom, hogy ez nem helyettesíti az élőben történő randizást, de amennyire csak lehet, kiaknáznám az online tér adta lehetőségeket. Egyébként a kevés találkozás miatt, illetve amiatt is, hogy mindketten lassan közeledő típusúak vagyunk, ölelésnél és kézfogásnál semmi több nem volt még. Szeretnénk jól megalapozni ezt a kapcsolatot elsősorban érzelmileg, mielőtt tovább lépnénk. Szóval a telefonszex nem opció. Köszi előre is az ötleteket.

márc. 11. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs ötletem, de találkozzatok többet, az jót tehet, és fontos, az az igazi.

"Szeretnénk jól megalapozni ezt a kapcsolatot" - Akkor ő is törje a fejét, majd csak sikerül valami jót összehoznotok.

márc. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha törni kell ilyenen a fejed az szerintem rég rossz. Ha valakik jól kijönnek és egy hullámhosszon vannak, akkor ez jön magától is. Amit erőltetni kell az sosem jó.
márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem jön magától. Mindig van amiről beszélnünk, nem beszédtémát keresek. Egyszerűen csak elkezdtem gondolkodni azon, hogy mivel lehetne ezt az egész online ismerkedést feldobni...
márc. 11. 12:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Szexuálisan gondolod vagy hogy?
márc. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De pont ezért van igaza a 2-nek. Ha egy hullámhosszon vagytok, akkor alakul magától. Ami alakul magától, azt nem kell feldobni. Azt a beszélgetések, azoknak a hangulata, témája, elmélyülése dobja fel a dolgot.
márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Itt játékosságra gondoltam, esetleg valamire, ami erotikusabb... Vagy vannak olyan online felületek, ahol társasozni lehet, közben meg beszélgetni. Amiket az ember egyébként élőben szokott csinálni egy beszélgetés mellett/közben. Ez nem jelenti azt, hogy már ellaposodna a beszélgetés vagy nem lenne téma. Egyszerűen csak azon gondolkodom, mivel lehetne a lehető legélőbbé tenni az online ismerkedést.
márc. 11. 12:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Honfoglaló. A szexuális dolgok is magától jönnek. Nekem mindig így volt. Bár amit írtál, hogy kézfogás volt és ölelés, ez olyan mintha vagy prűd lenne vagy nem biztos, hogy érdekled szexuálisan.
márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem prűd... Egyszerűen megbeszéltük, hogy ezen a téren a lehető leglassabban akarunk haladni.
márc. 11. 12:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg furán jönne ki, ha úgy akarnád feldobni. Egy játéktól meg garantáltan nem lesz jobb. Amúgy a legtöbb férfit bizony szexuálisan lehet megfogni és látvánnyal...
márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kéne ezt erőltetni.

Vagy megy magától minden, és jönnek a témák, vagy folytatni is felesleges, mert csak nyúzzátok évekig majd, aztán meg elhal a dolog út közben és már beszélni se lesz kedvetek, nemhogy valami több...

márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!