Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk mit szóltok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit szóltok hozzá ha a lány sok időt fordít testedzésre és egészséges életmódra, tőletek is elvárja ugyanezt?

Figyelt kérdés

Nem kell tökéletesen kinézni, sőt nem is a kinézet a fontos hanem maga az életmód. Heti 3-szor mozogjon (akár velem együtt) meg ne egyen egészségtelen vackokat és hízlaló kajákat, próbáljon odafigyelni a kalóriabevitelre (akár szintén velem együtt).


Persze aki alapvetően sportos azoknak ez nem is kérdés, de egy átlagos kinézetű srác (akiről tudom hogy nem túl sokat sportol) hogy viszonyul ehhez? Túl kontrollmániás, túl sok lennék neki?


márc. 12. 17:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok lennél neki.
márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%

Nekem ez alap.


Minden általam készített ételben ki van számolva a kalória.


Egészségesen is étkezem. Annyi hiba van, hogy mostanában nem edzek.

F

márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%

Ez a kalória figyelés és, hogy mi egészségtelen és mi nem....ezen vita lenne.


És mozgok eleget, sokat kirándulok, úgy gondolom sportosabb vagyok és nincs rajtam felesleg.


De vegyesen étkezem, halaktól, salátáktól, sertéstől, szárnyasokig kb mindent.

Annyi , hogy próbálok minél kevesebb zsírosat enni, erre odafigyelek.

márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Én személy szerint a kalória számolás miatt, a mániákus viselkedés miatt nem kezdenék ki egészségesen élő emberrel ugyanis fejben nincs rendben. Unokatestvérem vegetáriánus és olyan szinten odafigyel az alakjára, hogy az már beteges, el is hagyják a pasik állandóan. Fültanúja voltam nem egyszer és nem kétszer, hogy erőltette mit egyen a másik, sőt belém is avatkozott, hogy mennyire egészségtelenül élek.

Az igénytelen életmód sem jó természetesen, de a ló túloldalára sem kéne átesni. Aki állandóan azon gondolkodik, hogy mit egyen ami kalóriadús, zsírszegény, nem mer egy sütit lenyomni a torkán, a legrosszabb időjárásban is fut ahelyett, hogy otthon edzene szerintem nem normális. Legyen határ, az arany középut híve vagyok.

márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám követni az iramot, de bejönne a nő, aki jót akarna végülis a másiknak is.
márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
Ez nagyon jó lenne.
márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Ha valaki odafigyel az étkezésre, az nem a kalóriát a figyel, hanem a szenhidratra, rostra, fehérjére figyel oda.

Nekem volt párom, aki nagyon durván kondizott, ez volt az élete, senki és semmi más nem érdekelte. Nekem fontos volt, hogy a következő párom már ne ilyen legyen. Egyen többnyire egészségesen, de szeretnek vele jóízűen megenni egy pizzát és a konditermen kívül is randizni vele.


25N

márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

"egy átlagos kinézetű srác (akiről tudom hogy nem túl sokat sportol) hogy viszonyul ehhez?"


A heti 3 edzésben benne lennék. Viszont az már sok, ha a szemét kajától el lennék tiltva.

márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Én ugyan kevest edzek (szinte semmit), de egészségesen élek. Viszont az sok lenne, ha elvárná, hogy én is rendszeresen edzjek vele.
márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Úgy mondom neked, hogy én heti 6 nap lenyomom a kis edzésem: ha ezt ELVÁROD, az nem lesz jó. Olyat kell választani, akit ezek alapból érdekelnek.


A saját kalóriáimat nehéz fejben tartani, majd még a másik emberét is számolgassam? Csak felcseszne, hogy én alig 1000 felett valamennyivel ehetek, ő meg minimum a dupláját. :D

márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!