Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha korábban egyeztettünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha korábban egyeztettünk a találkozást illetően hogy majd később, akkor miert nem ír semmit semmire mikor végre tudunk találkozni?

Figyelt kérdés

Csetelgettünk minden nap heteken át. Mindog beszéltük hogy majd találkozunk csak egyik hétvégén nekem kellett pluszba dolgozni másik hétvégén neki, most vagyunk kb mindketten szabadok es hosszú hétvége is lesz.

Erre újabban nem reagál semmit ha irok neki, mégcsak láttamozva sincs az sem hogy megkérdeztem hosszúhétvégén mi a terve.

Nem egyszer van ilyen hogy valaki állandóan akar velem találkozni de amikor tényleg tudok is, akkor meg nem írnak vissza.


Ezeket hogyan védhetném ki? Mert akkor teljesen feleslegesen ment az energia az eddigi ismerkedésbe csetelésekbe is. Felesleges remények illúziók volt csak az egész.



#randi előtt nokontakt
márc. 13. 07:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hogyne lenne? Mikor egy rakat minden a munka miatt gyűlik torlódik fel hétvégére?


Amugy irt a pasi most mert nem bírtam ki hogy ne nyavajogjak hogy eltűnt. Pedigbazért írtam ki a kérdést, hogy hagyjam e ghostingolni vagy ne.

Erre mosolyogva írt hogy hiányzott? :)

És na vasárnap akar talalkozni. Akkor beteszek péntekre szombatra másokat. Mas választásom nincs. Mert ejszaka mennék szórakozni egyszer van ilyen az életemben. Es nem epp vasárnap.

Vasarnap majd lenyomok akkor vele vmi lightos ismerkedős órát. Ha addigra nem tűnik el megint.


Amugy a tesomat meg mamát is pesztrálom. Ezért sincs soha szabadidőm.

márc. 13. 08:54
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél hajlandó hetekig chatelgetni találkozó nélkül és kész. Ez a legnagyobb hülyeség amit tehetsz. Aki meg ezt várja el, az vagy nem vesz komolyan, vagy nem hozzád való.
márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

De az se jo ha akkor kezdek neki ismerkedni, mikor szabad vagyok/leszek.

Mert akkor meg az van hogy senki nem ér rá azonnal.

Pl csetelek vkivel csüt vagy pénteken. Aztán megkérdezem na szombaton tali?

Kb 100 bol 1 nek lenne ez jó hirtelen.

márc. 13. 12:33
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ezeket hogyan védhetném ki?"


Sehogy.

Azért ignorál, mert több kapura is játszott és a másiknál hamarabb gólt lőtt.

márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem ignorál?
márc. 13. 17:35
 16/17 anonim ***** válasza:
62%

Mert egy próbálkozásnak jó leszel.

Amúgy hány éves vagy?

márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Magasról nagyobbat lehet esni is.

Van már aki mai napig sír utánam kozben úgy kezdte hogy á csak szex:D


Amugy most akkor én ghostingoljak? Nálam a labda..

márc. 13. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!