Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti foglalkoztatok a súlyotokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti foglalkoztatok a súlyotokkal mikor felmerült a házasság témakör, és időpontot egyeztettetek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert nálunk tavaly is felmerült a házasság,de akkor úgy voltam vele hogy úgy szeretném az egészet,hogy le tudjam adni azt a 10kilót,ami feljött rám.Aztán volt a téli időszak,témát is hanyagoltuk,stagnált a súlyom is.Talán most többet mozgok a jó idő miatt,kicsi talán lement,most úgy néz ki hogy szeptemberre tervezzük,de meguntam hogy azon gondolkodjak mennyi a súlyom,lassan úgy vagyok vele hogy vagyok annyi kiló amennyi vagyok,nehogy már 10 kilón múljon ez az egész.Majd maximum olyan ruha kell,ami a problémás helyet elfedi,nem rám simuló fazon.Éheztetni se akarom magam ez miatt,se sanyargatni,mert csak az életkedvem megy el a fogyókúrától.Meg azt se hiszem hogy csak 55 kilósan lehet valaki szép ezen a napon.Ti mit gondoltok erről,túldramatizálom a dolgokat ?
2015. máj. 1. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kinek akarsz tetszeni? Ha a leendo ferjednek (gondolom, neki), akkor igen, tuldramatizalod, mert ha nem tetszenel neki, nem venne el. Gondolom, nem a sulyod miatt szeret. Ne aggodj ezen! Szeptemberig 10 kilot mar ne is akarj fogyni, mert vekonyabb leszel, de a borod logni fog. Sok boldogsagot! :)
2015. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha 65 kg-os vagy most, akkor nincs igazán okod aggódni, hacsak nem vagy nagyon alacsony ehhez a súlyhoz.

Én 20 kg-ot adtam le az szeptember eleji esküvőnkig májustól a kilencven napos diétával. Megérte, mert az esküvői fotókon mégsem fehér kisgömböcként szerepelek. Ha csak kevés súlyfeleslegem lett volna, akkor nem foglalkoztam volna vele. A kiválasztott ruhát így is -úgy is a nagy nap előtt egy héttel igazítják a méretedre.

2015. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Ezt akkora sznobizmusnak tartom, amikor valaki az esküvőre akar leadni 10-20 kilót, de a választottjának meg feleljen meg 20 kiló plusszal is.


Ha már valamiért, valakiért le akarsz adni az legyen a saját egészséged, esetleg a másiknak való tetszés, de ne az, hogy 100 ember előtt egy szűkebb ruhában parádézhass, aztán ugyanúgy visszahízz 3 héttel később...

2015. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Előtte azt hittem, hogy érdekelni fog, de ahogyan egyre közelebb kerültünk a nagy naphoz, a súlyom volt az ami a legkevésbé érdekelt. Annyi minden másra kellett figyelni és annyi minden más volt fontosabb ennél.

Lehet, hogy ha túlsúlyos lettem volna akkor jobban számított volna, de csak maximum 8 kg felesleg volt rajtam ami nem érdekelt.

Így utólag sem bánom, mert az esküvői képek legalább a valóságot mutatják. Akkor és ott az Én voltam, nem valami elferdített valóság egyetlen nap kedvéért.

Azóta már lefogytam, de nem bánom, hogy így alakult.

2015. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
1-es : köszönöm :) 3-as : a súlyom nem csak ez miatt érdekelt eddig,de ennél a témánál még jobban kihegyeződött,mikor belegondoltam hogy akkor milyen ruhám is legyen így.Nem nagy esküvőről van szó,csak a legfontosabb emberek,de azért szeretnék szép lenni valamilyen módon,mindenki az akar lenni.Bár láttam sok esküvői képet,ahol a nő pl. 90 kiló volt,de szép volt a haja,sminkje,ruhája,igényes volt.Annyit tudok hogy mindenképp olyan ruha kell,ami mell alattól bővül egyből,a mellemet kell hangsúlyozni mindenképp.
2015. máj. 1. 15:47
 6/17 A kérdező kommentje:
4-es,köszi,ez megnyugtató :)
2015. máj. 1. 15:48
 7/17 A kérdező kommentje:
2-es,és ha én úgy szeretném varratni esetleg a ruhát,akkor azt mikor érdemes csináltatni,előtte egy hónappal esetleg,mert akkor már sok változás nem örténhe rajtam ?
2015. máj. 1. 15:49
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz néhány felesleges kiló miatt lemondani egy ilyen dolgot. 65 kiló vagyok pontosan. Nem mondom, hogy nincs rajtam felesleg, de azért 55 kilósan több mint gázul néznék ki, mondhatni csont és bőr lennék.

Kinek akarsz tetszeni? Ha jól érzed magad a bőrödben, akkor kit érdekel a felesleg?

Nem mellesleg, életmód váltással, amiben nem kell nagy dologra gondolni, csak mozgás és normális, egészséges étkezés, simán letudsz adni 5-6-7 kilót szeptemberig még, csak egy kicsit akarni kell. A hátránya annyi, hogy utolsó pillanatra marad a ruha keresés, amikor már elérted a végső súlyod.

Gondolom a párod a +10 kilóddal együtt is szeret, ezért kérte meg a kezed. Nem hinném, hogy jól esne neki, ha ismét olyan dolog miatt utasítanád el, avagy halasztanád az esküvőt, ami miatt egyszer már megtetted, mégsem tettél ellene a későbbiekben sem. Halasztgatásnak, mondvacsinált indoknak fogja megélni, tehát igen, én azt mondom tegyél rá magasról hány kg vagy!

2015. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Ararexia, keressetek rá
2015. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
"a mellemet kell hangsúlyozni mindenképp." - mégis kinek?
2015. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!