Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MIért nem válaszolnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért nem válaszolnak a lányok a párkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Quasimodo, a lányok mégsem nagyon válaszolnak a leveleimre. Mivel tudom vonzóbbá tenni magamat?
2010. okt. 25. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
ezt kérdezhetném, pont ma én is. Amugy meg hullára nem érdekelnek akik nem írnak vissza. Annyira nem képesek, hogy "bocs öcsi, nem vagy az esetem". Szánalmasak a csajok, nem értem, akkor minek regisztrálnak. Ez is egy divat lett mára már. A fele szvsz kamu. B@romság a netes társkereső!
2010. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Énsem értem. Egy csomó csaj folyamatosan fent van fél éve, és nem tű nik fel neki, hogy valamiért nincs kanja? Idióták...
2010. okt. 25. 21:54
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
A külsődnek ehhez nem sok köze van, inkább arra figyelj, hogy mit és hogyan írsz. Legyél érdekes, legyél jobb mint a többi 30 ember, akik aznap írtak neki. És persze elérhetőséget is adj meg.
2010. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Kb fél évvel ezelőtt olvastam egy riportot, amit az egyik hazai társkereső oldal tulajdonosával készítettek.

Feltették neki a kérdést, h vajon miért van az, h annyira nem nevezhetők sikeresnek az ilyen keresők.

Most figyelj:


Felteszi magát a csajszi, kirak egy képet, minden pasi rámozdul, h jaj ilyen meg olyan szép vagy, aminek az eredménye, h a csaj -akár csak te- elhiszi magáról, h ő aztán milyen jó nő.

A hirtelen jött önbizalom pedig rögtön hozza magával, h elkezd a csaj írogatni olyan pasiknak, akikre régen rá se mert volna nézni, illetve, azokkal a pasikkal akikkel eddig szóba állt volna, na azokat már le se sza*rja, mert hát ő nem akárki.

Aztán ugye a fullos pasi tudja nagyon jól, h a nő nem olyan nagyszám, mint amennyire oda van magától így szóba se áll vele, mert tudja, h jobbat is összeszed.

Így a nő két szék közé esik aztán elkezd hisztizni, h a pasik a hülyék majd törli magát:)

2010. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
én voltam társkeresőn...igazából jó nőnek tartanak éss hát azért nem válaszoltam vissza a levelekre mert aki viszonylag nyomorultul nézett ki nem is értettem hogy mer egyáltalán irni miért nem a csunyábbakkal kezd....aki ugy kinézett közepesen annak pedig megmondtam hogy bocsi ez van
2010. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

És ugyanezt el lehet mondani a pasikról is...

Egyébként én is fent voltam ilyen tárkeresőn,biztos fura elhinni,de én válaszoltam minden levélre,akkor is,ha nem jött be az illető,de tudom,hogy sokan nem válaszolnak.

Viszont a srácok se képesek visszaírni sokszor,úgyhogy...Azok a pasik se jobbak,akik fent vannak társkeresőn.Én már töröltem magam,mert tényleg baromság.Tedd te is azt,és nem koppansz.Ne itt sajnáltasd magad.Ennyi.

2010. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
22:12: lehet, hogy őt meg jó pasinak tartják. Ez relatív, tudod?
2010. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

én is fenntvagyok egypáron. volt két kapcsolatom is ilyen helyről, több honapos mindegyik.


esetek 70%-ban visszairok! Nem tartom magam szépnek, nem is volt sok barátok a koromhoz képest.


Aki nem tetszik annak is irok vissza. nem azt hogy nem tetszik, hanem mást. mert nem egy kép alapján itélek.

az már más dolog hogy lesz e belőle valami vagy nem.


DEVISZONT! ha a pasi tök hülye kitalált dumát nyom le, akkor eleve nem irok neki vissza. ha azt irja bele hogy hu de szép vagy meg ilyenek, amiből egyből lejön hogy csak egyéjszakas kapcsit akar, akkor vissza sem irok neki.


21/L

2010. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ettől miért akarna egy éjszakásat? elsőre mi mást írna?
2010. okt. 25. 22:25
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Aki nőként regisztrált már ilyen oldalon (ahogy én is), az tudja, mennyire sok "szemét levél" érkezik, nem csak istenítések. Napi 15-20 levél is, elnézést a kifejezésért: primitív emberek primitív ajánlataival. Én sokszor csak belefáradtam. Sokan megnézik a képet, tetszik-nem tetszik, ennyi. Személytelen interneten ismerkedni, de nem lehetetlen. Türelem kell.


ui: nekem végül összejött. Sok sikert mindenkinek!

2010. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!