Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MIért nem válaszolnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért nem válaszolnak a lányok a párkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Quasimodo, a lányok mégsem nagyon válaszolnak a leveleimre. Mivel tudom vonzóbbá tenni magamat?
2010. okt. 25. 21:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

eddig oké, szép és jó, nem mindenkinek írtok visza. érthető.


DE!


LEGALÁBB azt a nyamvadt levelet olvasnák el amit mások írnak. Látom a postaládában, mindenkinek tele van olvasatlan levelekkel. Az összeset p1tsán tudnám rúgni. Nem értem, akkor miért is vannak fent, gondolom, hogy diszelegjenek. Legalább ha valaki ír, vegye már a fáradtságot, és olvassa el, hogy mit írt, ha nem is válaszol. Úgy látszik lefele süllyed az inteligencia amúgy sem rivardafényű hajója.

2010. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mert elég fárasztó lenne nekik naponta egy tucat dögunalmas levélre válaszolgatni.
2010. okt. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

Én is regisztráltam már, nő vagyok. én nem tettem fel képet. Így nem is érkezett annyi tlálat. De észrevettem, hogy a pasik nagyon válogatnak, mindig bombanőt akarnak, vagy sokkal jobbat, mint valójban ők maguk. azért van az, hogy sok pasi évekig fent van, vagy törli magát. Hol van itt a realitás?

A másik meg egy nőnek napota legalább 50 levél jön. Beleolvasgat, aztán látja, hogy nagyrésze szexmániás, perverz, ronda, primitív. Aztán egy idő után már belépni sincs kedve. Ezért van a sok olvasatlan levél.

2010. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Énnekem még nincs ebben tapasztalatom, de az is meglehet hogy ha nem válaszol akkor időközben talált magának egy pasit, már nem jár föl, de elfelejtette a regisztrációját törülni. És így ott van, de valójában már mintha ott se lenne. Szóval ez is lehet egy ok.
2010. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én még most regisztráltam először a csajok és pasik.hu-n, de ott például ha üzenetet akarsz küldeni ahhoz már fizetni kell és akkor leszel prémium felhasználó vagy mi...szóval lehet hogy ezért nem válaszolnak mert nem tudnak! Küldj nekik te üzit és írd le az msn címed vagy e-mailt és ha arra se válaszol akkor csak szimplán bunkó :P
2010. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Az előbbi nő válaszára csak annyit írnák, hogy ez nem igaz. Tudjuk nagyon jól hogy a nők előnybe vannak a férfiakkal szembe, így könnyű annak ki csak arra vár hogy egy olyan pasi írjon aki neki is tetszik. Jó persze mi férfiak is keressük az ilyet, ez nem tagadom.


De hogy csak a tökéletest, és csak olyan levelet írni egy nőnek hogy abból úgy gondolod, hogy csak szexmániás üzenetek vannak. Nagyon nem szeretem azt amikor egy nő ki csavarja a dolgokat, hogy még ez is ennyivel meg van magyarázva.


A probléma nem ott kezdődik hogy miért nem válaszolnak, ha nem mért kell ekkor a igényt tartani valamire? Legyen az tökéletesség, tök mindegy. Egy átlagos férfi, vagy nő nem lehet jó partner? Vagy még ezt is meg magyaráznánk hogy ez is mért nem jó?


Én úgy vélem hogy a Magyar nők az elmúlt 20 valahány év alatt úgy el korcsosultak, mint a hogy a férfiak is. Itt maga a magyar emberrel van a baj, és annak igényeivel. Nézünk vissza a múltba. Akkoriban mi volt?


Tisztelet becsület hűség. ezek most hol vannak? Nekem ne magyarázza meg senki hogy ez nem ettől függ. De de igen is ettől a legjobban! Lehet régi módi felfogás, de sokkal tisztább és becsületben élhetünk, ha magyar ember értékelné a legcsekélyebb legkisebb leges leglényegtelenebb dolgokat is.


Lehet nem olyan mint a rivalda fényében úszó popázatos gazdagban dús élet. De ha kicsi is akkor is meg becsülni. De mivel nem ez van, és tudom nagyon jól hogy a nők is olyan mércét raktak maguk elé amiért ez miatt, nekünk férfiaknak ez elérhetetlen. Ne csodálkozzon majd azon senki hogy majd még 20 év múlva majd meg azt fogjuk majd olvasni az újságokban, vagy tv.-be nézni.


Hogy a magyar populáció nem nő ha nem majd csökken, mert ha magyar nők nem hajtanak fejet ennek, hogy engedjenek végre nekünk férfiaknak, akkor tényleg külön fog állni nők a férfiaktól, vagy a férfiak a nőktől. Mert meg utáltatják egymást teljes mértékben.


És akkor mi lesz? Az hogy vagy rá kényszerülünk arra, hogy nem itthon ha nem más országban keressük majd a boldogságot, és hogy ott élünk ott telepedünk le.


És ennek a jelei jól mutatkoznak már a fiataloknál ugye? Tényleg ezt akarjuk mi Magyarok hogy így éljünk, hogy végül a magyarok nem össze tartank ha nem ellenségnek tekintik majd egymást? Tényleg azt mutassuk fel nagy szüleinknek, déd apáinknak déd anyáinknak, hogy mi a jövő nemzedékei, egy el korcsosult népé váltunk?


Hol ebben az össze tartás hol az igazság? Hol szeretett, béke becsület, hűség tisztelet, és mi egymás? Ez lesz hát az országunk sorsa? Jól mondta nagy apám ha az ő szüleik élnének, szégyenükben vissza fordulnának a sírba, ha ezt látnák, hogy mi mit művelünk.

2017. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!