Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mikor szoktatok rákérdezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mikor szoktatok rákérdezni, hogy a pasi volt-e már más pasival?

Figyelt kérdés
Vagy ezt nem illik, nem kérdezitek mert magánügye? Benneteket érdekel amúgy? Ha igen, miért?
márc. 16. 10:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Sosem kérdeztem még ilyet, nem is érdekel.
márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%

Sosem kérdezem meg, mert feltételezem, hogy nem volt. Ez kb olyan, hogy rákérdezel arra, hogy megdugta-e az anyját vagy evett-e már embert. Ezekre te mikor szoktál rákérdezni? :D Mert én nem szoktam, bevallom, nekem az az alap, hogy ilyen nem történt.

Ugyanakkor azt is feltételezem, hogy a partner őszinte és nyitott, így amikor az exekről van szó, akkor magától mondja, hogy voltak ilyen-olyan élményei. Egyébként nem bánnám, ha elmondaná, nem azért, mert annyira érdekel, hanem mert számomra ez kizáró ok, a magam részéről én nem vagyok semennyire sem kíváncsi vagy LGBTQ+, így már csak elméleti szinten sem tartom magunknak összeillőnek, ha ő meg nyitott a saját neme felé. Nem ítélkezem, nem tartom rossz embernek emiatt, csak megköszönném az őszinteségét, és továbbiakban max barátként ismerkednék vele, miközben keresek mást.

márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%
Csak akkor, ha sejtem hogy oda is rúg kapura. Egyébként nem, mert virít hogy kibe van hajlam és kibe nincs.
márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Max poénból kérdezném meg, ha adja a szituáció, amúgy sosem jutott még eszembe rákérdezni. Feltételezem elmondaná magától, ha ez a helyzet. Full heteró vagyok, de engem különösebben nem zavarna.
márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#2 "Ez kb olyan, hogy rákérdezel arra, hogy megdugta-e az anyját vagy evett-e már embert"

·Neked lehet olyan, normális ember érzi a nem kicsi morális különbséget



#3 "Egyébként nem, mert virít hogy kibe van hajlam és kibe nincs."

·Köszönjük a helyi szakértő válaszát. Elég primitív ez a gondolatmenet.



Esetleg lehetne, hogy olyanok ne írjanak, akik még soha nem voltak "komoly kapcsolatban"?

márc. 16. 10:36
 6/20 anonim ***** válasza:
28%

Nekem ilyeneket nem kell kerdeznem mert lejön a masikról.

Eleve ismerem a párom, azt is hogy szexben mik a gyengéi, ha vannak, akkor látom a hajlamait is, ismerem a haveri köreit is ha tul sok a b.uzi akik körberanjongják, flörtölve köszöntgetne vagy bármi, minden atlátszó egy kapcsolatban egy másik emberről. Mindenféle kérdezés nélkül.


Még az is minek örülne karácsonyra. Alap eq.

márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

Azt ugye vágjátok, hogy a legtöbb meleg nem olyan mint a Whisperton és társai?

Hány sztori van, hogy x év házasság után derült ki, gyerekek meg minden után már. :D

márc. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#6 azért latom önbizalmad az van, bőven. Nyilván a nagyon magas EQ miatt vagy 3,5 pöttyös 🤭



Az nem lehet, hogy mindig csak megjátsza magát Karácsonykor, mint te az orgazmust az ágyban?

márc. 16. 10:47
 9/20 anonim ***** válasza:

5# már ne is haragudj, de közel 50 évemmel van már annyi tapasztalatom, hogy még beszélnem sem kell az illetővel, de innen megmondom neked ki az aki...

Ja és a női megérzés, tudod.

Valahogy mindig bejön.

És nem egy meg kettő haverom van aki fiuzik.

Pontosan tudom hogy működik ez.

Ja és most voltam a fiammal egy ruhaüzletben, én messzebb álltam, nem tudták hogy ott az anyja is, és észrevettem ahogy szemet vetett rá egy férfi.

Aztán persze jobban szemügyre vettem ezt a pasit, hát az...

De nehogy azt hidd hogy elítélem őket vagy ilyesmi. Abszolút elfogadó vagyok. Ők ilyenek, mások meg másmilyenek.

Ennyi.

márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#9 rossz hírem van. 30 éves kortol hanyatlanak az értelmi képességek. Akinek eleve kevesebb volt, annak valamiért gyorsabban. Úgy látszik azon a szinten vagy, hogy téged ez nem is zavar.


Rossz lehet 50 évesen is pókhálóval élni

márc. 16. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!