Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 évesen ha nem volt kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen ha nem volt kapcsolatotok még és rákérdezne egy pasi, hogy volt e, elmondanátok? L

Figyelt kérdés
Vagy megkérdezné,hogy melyik volt a leghosszabb.

2016. okt. 16. 22:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nem kötném egy ideig az orrára, de ez amúgy is egyértelmű.
2016. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
23 éves vagyok, és bátran elmondanám egy lánynak, akinek látok szikrát a szemében. Számomra ez nem szégyen. Se az, hogy szűz vagyok. Aki pedig nem ért meg és emiatt eltávolodik tőlem, arra amúgy sincs szükségem és jobban is járok nélküle.
2016. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
59%
nem tudom, hogy elmondanák-e, de nálam csak pozitívum lenne, ha nem volt még kapcsolata. :) (kivéve persze akkor, ha azért nem volt, mert csak alkalmijai voltak de sok, és férfiról férfira mászik kb. )
2016. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
A helyedben én akkor mondanán el neki, ha megbíznék benne és nem érezném tolakodónak a kérdését.
2016. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
14%
Csak akkor mondd el neki, ha teljesen biztos vagy abban, hogy odáig van érted, mert ha előbb mondod el, lehet, hogy csak lyukra játszik és lelép. Mondjuk utána is megtörténhet, de csak kiismered már idő alatt, hogy milyen a tag.
2016. okt. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
Miért ne tenném?
2016. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
67%
Ti hülyék vagytok basszátok meg! MI BAJ LEHET BELŐLE HA ELMONDJA TI B_LF_SZOK?
2016. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
8%
7. Nem feltétlen tartozik mindenkire. Nem tudjuk, ki kérdezett rá a kérdezőnél erre. Én a helyében tuti nem mondanám el bárkinek, mert nincs mindenkinek köze hozzá.
2016. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
71%

Én sem értem a koncepciót, miért ne lehetne elmondani?

Ez miben oszt vagy szoroz?


Fel kéne már nőni kicsit!

2016. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
49%

Simán elmondanám. Mellesleg megjegyezném, hogy ha farkad van, ez sokszor hátrány - ami elég szomorú -, ha viszont puncid van, akkor sokaknál ez konkrétan előnyt jelent. (Gondolok itt a nagyrészt birtoklási vágyon alapuló, szerelemnek hitt illúzió-kapcsolatokra...)

A légyeg, hogy nőként ebből nem valószínű, hogy egy kapcsolat kialakulásának szempontjából hátrányod származna...

29/N

2016. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!