Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő járás (nem randizás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő járás (nem randizás!) után furcsa, hogy a pasi nem akar szexelni? Mikor kéne rákérdezni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 05:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Mindenkinél más,hogy mikor akarnak szeretkezni.

A feleségemmel a 3.randin már szeretkeztünk kint a természetben, éjjel a csillagok alatt és ennek már 15 éve.

Egy szexuálpszichológus szerint már az első randin is lehet szexelni ha erre van igénye két felnőttnek.

2021. jún. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Az se mindegy, hogy hány éveseknél.
2021. jún. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Azért ha a 2 fél vonzódik a másikhoz külsőleg, akkor általában minimum a 3-4. randin vagy mondjuk úgy együtt töltött nap után, legalább csók van.


A legutóbbi barátnőmmel az 5. együtt töltött nap után volt szex.


viszont olyan nő is volt akit 2 hónap után otthagytam mert sajnos úgy nézett ki, hogy soha nem állt volna fel rá. ÉS még a szája is büdös volt olyan gyomorszaga volt, fú basszus még a csók is rettenetes volt.

2021. jún. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Hát, azért elég fura, ha valakik járnak és nincs szex. Meg még meg is kell kérdezni, hogy miért nem dugunk... Szűz, vallásos, aszex vagy impotens, így kapásból erre lehet gondolni.
2021. jún. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem akar tőled semmit, csak a sok a mosogatni való! :)
2021. jún. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem azért nincs Tinder matchem, mert kiírtam az adatlapomra, hogy első randin szexelek. De lehet, hogy csak azért, mert nem vagyok Chad.
2021. jún. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

De akkor mit csinaltok, sakkoztok? Oke, nem kell nonstop dugni, de nyilvan azert jarok valakivel, mert vonzodom hozza. Ha nem vagyok meleg.

Hany eves a pasid?

2021. jún. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát kezdjük ott, hogy nem nevezem járásnak a kettőnk közti kapcsolatot, amíg nem feküdtünk le egymással. Addig csak tingli-tangli randizgatás, ismerkedés az egész, komolytalan, amire nem alapozunk semmit. De ez én vagyok. Én átlagban az első 1-2 randin már ágyba ugrok, aztán onnantól nézzük tovább, hogy van-e értelme folytatni a dolgokat.

Ha valaki nem ilyen felfogású, akkor is azért nekem fura, hogy már járásról beszéltek, de még nem feküdtetek le. Ha ezt így megkülönbözteted, akkor gondolom olyan típus vagy, akinek érzelmek kellenek a kapcsolathoz, és így a szexhez is, tehát már vannak érzelmek, de szex még mindig nincs. Érdemes lenne elbeszélgetni a sráccal, hogy mik a szándékai, mennyire gondolja ezt az egészet komolyan, neki esetleg több időre van-e szüksége, stb. Ha neked igényed lenne már rá, akkor semmiképpen se tartsd magadban a dolgot. Főleg, ha már vagytok olyan kapcsolatban, hogy jártok és lefeküdnél vele, kell lennie annyi bizalomnak közöttetek, hogy ezt (is) meg tudjátok beszélni.

2021. jún. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
A felnőtt rovatban nem nevezném "járásnak" a szex nélküli baratkozast.
2021. jún. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát az, hogy egy pasi nem akar szexelni, nekem alapba gyanús....

Nekem volt olyan randim, ahol a 2.alkalommal engedtünk az élvezeteknek, majd 2 hónap mulva a srác dobott engem, mert könnyen adtam magam 🤦‍♀️


Férjemmel 5éve vagyunk együtt, ő már az elsőn benne lett volna, de csak az 5.randin került rá sor.

Egyébként nálam meg ilyen sosem volt (nyilván férjem elött), hogy a férfira kelljen várni 😅

2021. jún. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!