Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érdemes barátnőben gondolk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érdemes barátnőben gondolkodni ha csak hétvégén tudnék vele foglalkozni?

Figyelt kérdés

Hétköznaponként elég elfoglalt vagyok így csak hétvégente tudnék vele találkozni.

25/f


márc. 19. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem
márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Az hetente két nap, pont kettővel több, mint amennyit egy mai nő érdemel. xd
márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Inkkbb sehogyan sem:

"...tudnék vele foglalkozni": ezzel a hozzáállással a kutyával bánnak.

márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3, megelőztél :)
márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát így még aranyhalban sem. Max egy kaktuszt tudnék javasolni, csak tedd napfényes helyre.
márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam kizárt. Minden hétvégén dolgozom.
márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Amúgy ezek a válaszok semmit nem jelentenek, komplexusos nők írják akik utálják a férfiakat.


Távkapcsolat is létezik a világon, ahol akár csak havi egyszer találkoznak egymással. Ha az megoldható, akkor ez a helyzet is minden gond nélkül. Nem fog egyből összejönni, de lesz olyan, akivel működhet.

márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem.


Te nemhogy barátnőbe, más élőlénybe se gondolkozzál.

márc. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Én ugyan így vagyok csak a másik oldalról...lehet tudnék a hétköznapokból is időt szakítani egy kapcsolatra, de jellemzően hétvégén van szabadidőm.
márc. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nőként is ,csak a hétvégém a szabad leginkább. Úgyhogy, igen érdemes. Itt a legtöbben mindig mindent leszólnak, mert csak az létezik, amit ők megélnek és körülveszik őket. Az hogy azon kívül nagyon sok opció létezik, az a kategória itt a nem "létezik" vagy a "lehetetlen"...
márc. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!