Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes komoly kapcsolatban gondolkodni egy nagyon szép de naivabb/butus lánnyal?

Figyelt kérdés

Ezen egyébként már sokat gondolkodtam, hogy pl mitől nevezünk valakit butának? Mitől lesz valaki buta? Ezt nem lehet egyértelműen megfogalmazni.

Én mindig is egy nagyon okos, karakán néha még engem is irányítani tudó lányra vágytam aki talpraesett, nem kell félteni, lehet rá számítani és bízni benne, büszke lehetek rá mert kihozza magából a maximumot, egyszóval szerettem volna szellemileg is rajongani a páromért nem csak testileg. Nemtudom érthető-e amit mondok.

Viszont itt ez a lány aki most tetszik. Pár jobb indulatú női ismerősöm már eleve úgy mesélt róla, hogy "pfff hallod nagyon buta az a csaj" és "ha pasi lennék csak egy menetre lenne jó max" bár én próbálok nem adni az ilyen pletykákra amíg nem ismerek valakit személyesen is. (Egyébként inkább mondanám naivnak vagy rosszul nevelt elkényeztetettnek) Még nagyon fiatal az igaz (de ők különben is előbb érnek :D jó tudom ez a pedofilok jelmondata, amúgy 18 éves) de olyan kis gyerekes sokszor, olyan butus módon viselkedik és sokszor teljesen más világba van úgy érzem. Teljesen más az értékrendünk meg az érdeklődési körünk is, de ennyi volt a negatívum mert valahogy mégis nagyjából megértjük egymást főleg érzelmileg. Meg egyébként jófej és nagyon aranyos, meg jó humora is van és mindig egy csomót röhögök rajta. Nem konkrétan rajta hanem azon amit mond :) Egyébként gyönyörű lány, hibátlan külsőleg csak az értékrendjében vannak gondok amik engem zavarnak. Vajon érdemes így komolyan venni és komolyabb kapcsolatban gondolkodni?


2017. máj. 9. 18:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


A szépség egy kapcsolatban negyed óráig nyújt örömöt, de valamit kezdeni kell előtte és utána is...

2017. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Én hamar megunnám...
2017. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
De komolyan, miért az ilyen lányok kellenek még az értelmesebb, normálisabb srácoknak is?
2017. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem 18 évesen ez még bőven belefér, sőt. Nem értem amúgy miért tettél "/"-t a naív és a buta közé, mert tök mást jelent a kettő. Úgy tekints erre a lányra, mint egy romlatlan, tisztalelkű teremtésre, aki még valószínűleg nem csalódott az életben igazán nagyot, és őszinte érzésekre vágyik, ill. még képes ilyeneket táplálni. Idősebb korban már nem találni ilyet, mert addigra már mindenki kapott néhány sallert az élettől.


Ez a lány még képes az őszinte szerelemre a koránál fogva, ha meg tudod hódítani, szép pár lehet belőletek. Sok pasi az ilyen lányokat szereti átverni, de nekem pl. nem lenne szívem ezt megtenni - tök aranyosnak tartom, hogy még tud szívből jövően érezni. Kérdés, hogy neked mi a konkrét szándékod vele, de ne okozz neki csalódást.

2017. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
54%

Utána ne gyere panaszkodni ha megcsalt és kifoszt téged anyagilag. :'D Mert nem fogunk sajnálni.

Én bölcsen annyit fogok válaszolni: De hát olyan szép. :D

2017. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
4.: csak meg ne lepődj egyszer, hogy egy ilyen szép és ártatlan lány sokszor milyen velejéig számító
2017. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A legrosszabb ***** válasza:
19%
Párszor dugd meg. Ja és ne nagyon költs rá.
2017. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmileg nulla, alacsony érzelmi intelligenciájú?


És te tudod ezt kezelni?

2017. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
#4 egy felnőtt nő miért ne tudna tiszta szívből szeretni?Ugyanúgy tud, csak már jobban megválogatja, hogy kit.
2017. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer megkérdeztem a bátyámat, akinek rengeteg csaja volt, hogy a szépség és " egyszerű", vagy a tetszik és intelligens közül melyiket választaná ( sajnos akkor már haldoklott) és azt mondta, csakis az intelligenset, öcsi!
2017. máj. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!