Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire normális az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az első randin arról faggatni a másikat, hogy hány szexuális kapcsolata volt?

Figyelt kérdés
Csak szerintem túl intim téma ez az első randira? Meg úgy amúgy is? Engem sem érdekel a másikról.
márc. 22. 10:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/157 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire nem az.
márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/157 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk azért ezt fontos tudni, de valszeg nem az első randin kellene.
márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/157 A kérdező kommentje:
Miért fontos tudni? Nem kötekedés, csak engem sose érdekelt
márc. 22. 10:05
 4/157 anonim ***** válasza:
53%

Később sem.

Semmi közünk a másik előéletéhez.

márc. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/157 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha valakinek ez egy fontos szempont és akár kizáró ok is lehet bizonyos szint alatt/felett, akkor érthető, ha rögtön az elején megkérdezi. Most attól még, mert szerinted meg sok más ember szerint (szerintem is, nem azért) mellékes infó, ami a jelenben érdektelen, mások nem így gondolják, és mindenkinek joga van aszerint szelektálni, ahogyan szeretnének. Illetve a másik oldal is, én nem szégyellem a múltam, nem gondolom, hogy bárkinek köze van hozzá, de ha megkérdezik én vállalom a korábbi döntéseim eredményét is, és bizony ha valakinél emiatt esek ki a rostán, hát ez van, ebben az esetben amúgy sem illünk össze, legalább az elején kitudódik.
márc. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/157 A kérdező kommentje:
Nyilván joguk van, ezt nem is kérdőjelezem meg csak érdekel a miértje, mit számít az hogy ki hány emberrel volt együtt. Én nem mondtam el, befejeztem a randit és többet nem találkoztunk. Ha fontos ez neki, akkor biztos nem fogadta volna el a válaszom :D
márc. 22. 10:22
 7/157 anonim ***** válasza:
18%

#4

Miért is?

márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/157 anonim ***** válasza:
27%

Miért kéne beszámolni a múltamról, múltjáról? Már most visszamenőleg el lehet bírálni a másik korábbi cselekedeteit?

Név, cím, fészbúk profil és egyeztetjük, kinek kivel volt kapcsolata, kalandja?

A jelen tartozik a másikra, meg majd a jövőnk. A mi közös jövőnk. Nem az, hogy egy buliból milyen nőt vitt egyszer haza.

Semmi közöm hozzá és egyáltalán nem is érdekel.

márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/157 anonim ***** válasza:
37%

#8

Bizonyított, hogy minél több szexuális partnere van egy embernek, annál nehezebb tartós kapcsolatot kialakítania.

Plusz jó is lenne tudni, hogy volt annyi esze, hogy védekezzen.

Mert egy fertőteleppel nem állnék le.


"Semmi közöm hozzá és egyáltalán nem is érdekel."

Téged nem érdekel, de az igényesebb embereket érdekli.

márc. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/157 anonim ***** válasza:
23%

Csatlakozom #7-hez. Jó tudnod, voltam-e nős/van gyerekem/büntetett előéletű vagyok-e?

Ha csak az vagy aki a jelenben vagy, az az ember egy pillanat alatt a múlté. Akiről nem beszélünk. Mégis hogy a fenébe lehet megismerni olyasvalakit, aki kb nem is létezik?😃

márc. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!