Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok,nektek fontos első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok,nektek fontos első benyomás alkalmával a férfi hangja, orgánuma? Úgy értem,ha van egy jóképű pasi,de nyikhaj nyávogós a hangja,vagy egyszerűen nem fog meg, akkor nincs további randi?

Figyelt kérdés
Én nagyon sok férfival ismerkedtem már korábban,de sok olyan volt,aki külsőre tetszett, de amikor megszólalt,azt mondtam köszönöm nem, annyira idegesített a hangja. Nektek fontos egyébként a kapcsolat kialakításánál,hogy az adott randipartnernek milyen hangja van? Nálam például ez döntő dolog a kinézet mellett. 29/n
márc. 23. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
nem lódingolt be a chad faktor 100%-ban van ilyen
márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férfiként az egyik legfontosabb szempont a nő hangszíne.
márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat tud dobni vagy lehúzni az összképből. Volt egy haverom akit régen csak azért hívtam fel, hogy halljam a hangját. Annyira kellemes volt.
márc. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
látens homokosok is irnak ide látom
márc. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
6.?
márc. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem fontos
márc. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokat számít a hang maga is, és az is hogyan beszél.
márc. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
amiikor meg jó a hang de nem tetszik a ferfi ugyan ott vagy..
márc. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen. Van egy kollégám, akinek beszédhibája van és a hangja is furán magas. Kicsit sántít is. Képeken nem gáz, átlagos pasinak látszik. Aztán elmegy a nővel első randira, és bumm... Tudom, hogy nem tehet róla, de rengeteget ront az összképen. (A személyiségével is van gond bőven, de ez más kérdés.)

Ugyanez van fordítva egy másik kollégával. Arcra nem annyira vonzó, aputest, mondjuk jó magas, ami sokaknál plusz pont. Neki viszont olyan a hangja, mint a mozielőzetesben a pasinak, és nagyon szép választékosan is beszél. (Egyből lejön pár mondat után, hogy intelligens, művelt, jól nevelt, stb. plusz az a hang...🫠)

Erre mondják, hogy az összkép számít, amit egy fotó nem ad vissza. Szerintem ezért sincs értelme a netes társkeresőknek.

márc. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!