Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van az hogy nektek a ribanc, nyávogós, hisztis pi. Csák jönnek be és nem a normális lányok? 17L

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy bulizós, de úgy veszem észre h. itt a korombeli srácoknak vagy a pi.csák jönnek be vagy vmi hisztigép? Nem sminkelem agyon magam, péntek esténként nem a diszkóban rázom magas...:P
2010. júl. 5. 22:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
55%

magas midet? hmm? :P


A nyávogós hisztis pi.csák dugni jók.

Kinézetre bejönnek,(Kinek nem jön be ha valaki jól néz ki..) komolyabb kapcsolatra már nem igaz.

'Akkor inkább olyan lányt választanék mint Te.'

2010. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
33%

mert bennuk van az "elet",van onbizalmuk,rajuk mindenki fel nez es ha ilyen baratnom van akkor en is "nagy" fiu leszek es a kemeny sraccok kedvelni fognak,meg emberek neznek a csajom utan stb..a hisztisek nekem kib@szottul nem jonnek be.


clyde88

2010. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
79%
Rühellem őket. Mondjuk viccesek...
2010. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem minden esetben így van, pl én 16/ f vagyok én sem bulizok, és mégis a lányoknál és pont így van, az elmúlt fél évben 3 lánynál próbálkoztam akik úgymond normálisabbak voltak, egyikkel sem jött össze.
2010. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
74%

Személy szerint hányok az ilyen csajoktól.


17/F

2010. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
a végén magam lett volna csak elírtam.
2010. júl. 5. 22:12
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

utálom az ilyen lányokat.



17/F

2010. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
50%
hát nem tudom azt mongyuk én se szeretem ha hisztis vki de nálam elvárás az h "éljen". szal ne legyen unalmas, otthonülös. jo nem azt mondom h baszassa meg magát midnenkivel de nálam nem baj ha iszok cigizik mivel énis és legalább éli az életét és nem unalmas
2010. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
93%
Mert a normális lányoknak alfahím kell, az alfahímeknek pitsák, a pitsáknak normális fiú, a normális fiúnak meg normális lány.
2010. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Rühellem az ilyen ribancokat, egyik másik igen jól néz ki, de valahogy sosem érzek késztetést hogy felszedjek, vagy megpróbáljak felszedni egy ilyen pi.csát.

Viszont egy szolidabb, de mégis jó kisugárzású, helyes csaj sokkal inkább fel tud izgatni...

2010. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!