Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, lányok a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lacighj91 kérdése:

Hölgyek, lányok a véleményetekre vagyok kíváncsi. Meghirdettem magam több helyen is, ezzel a szöveggel: Ha lenne három kívánságod, mi lenne az? Tudnám teljesíteni?

Figyelt kérdés

Hölgyek, lányok, mi lenne az amire igazán vágynátok? Talán egy komoly, megértő párkapcsolat, vagy csak egy futó kaland? Esetleg kirándulás, utazás, wellness? Esetleg csak egy kis beszélgetésre vágysz, vagy egy ölelésre? Keress bizalommal, ne agyald túl, nem veszíthetsz semmit, maximum nyerhetsz.

Raktam fel képeket is magamról (állítólag jóképű srác vagyok :))

Szerintetek erre lesz jelentkező, egyáltalán van ilyesmire igény? Annyi magányos ember van, akinek lehetne sokkal vidámabb és jobb élete. Egy kis kirándulás, beszélgetés nagyon sokat tud jelenteni bárkinek. Persze gondolom ilyenkor mindenki gyanakodik sajnos, hogy milyen ember lehetek én, pedig én semmi mást nem akarok, mint egy kis örömet csempészni az emberek életébe. Írjátok meg, hogy szerintetek ez működőképes dolog, illetve lenne rá igényetek?

Persze mielőtt valaki azt gondolná nem pénzért csinálom, sőt akár álom én a költségeket.

32/F



#szex #párkapcsolat #társkereső #szenvedély #Megbízható férfi #Túra partner
márc. 24. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenre van jelentkezo. Kerdes neked megfelel e
márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Engem más korosztály érdekel, szóval nem.
márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A szoveg alapján felejtos
márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezdexar
márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hangzik, mintha valami fizetős szolgáltatást árulnál :D


Szerintem keress szabadidőpartnert, és valahogy fogalmazd bele, hogy kölcsönös szimpátia esetén nyitott vagy többre is. Sok magányos nő van, aki nem keres explicit kapcsolatot, de ide-oda szívesebben menne valakivel. Aztán ki tudja, lehet belőle több is.

márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igazatok van, lehet, hogy tényleg kicsit máshogy kellene fogalmaznom.

Köszönöm a jótanácsokat, megfogadom :)

márc. 24. 19:01
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem 1 kívánságom van, a lottóötös. Nem egy farok pénzecskéje.
márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"meghirdettem magam"

Te használt babakocsi, bútor vagy ruhadarab vagy? 🙄

márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, de nekem fontos, hogy a fiú is azt akarja, amit én.

Ezért te kiesnél.

márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sztem aki értelmes / normális, ezt vagy poénnak venné, vagy kicsit kínosnak (pl. én olyannal akarok lenni, aki azt AKARJA, amit én, nemcsak tetteti, hogy azt akarja, hogy legyen esélye). Azok nyomulnának rá, akik ki akarnának használni. Gucci táska, családi ház, toronyóra lánccal...

vagy épp 60 éves fogatlan nők elvinnének egy menetre.

márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!