Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leírnátok légyszi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok légyszi a véleményeteket?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy pasival, tinderről ismertem meg. Nagyon kedves velem minden randi alakom során illedelmes, megjegyzi amit mondok, tehát figyel, bókol. A második randi végén megtörtént a csók, elég hevesre sikeredett, viszont ő már kijelentette,hogy nem keres elsősorban komoly kapcsolatot, nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatának, inkább megvárja, hogy alakulnak a dolgok köztünk. Én megmondtam neki, hogy nem szeretném elsietni a dolgokat, én is így vagyok vele, hogy majd alakulnak a dolgok. Harmadik randi során viszont felhívott magához, rettegve átmentem hozzá, bár kicsit korainak tartottam. Filmet néztünk és hát elkezdtünk csókolozni de én menet közben bevallottam, hogy még szűz vagyok, ő pedig azt mondta akkor lassabban haladunk, nem baj. Puszilgat, ölelget, csókokat küld elköszönéskor, megkérdezi minden rendben volt e nem lépett e át egy határt, úgy érzem mintha kedvelne. Viszont félek, hogyha lefekszem vele, utána elhajít, vagy pedig ez csak egy megjátszott viselkedés, hogy ágyba vigyen. Szerintetek honnan tudom hogy őszintén kezdett e el kedvelni vagy pedig csak egy taktika? Félek, hogy mivel nem komoly kapcsolatot keres, esetleg sérülök, ha megkedvelem. Van esély rá, hogy megkedveljen eléggé hogy komolyabb alakuljon ki? Ő 25 éves , én pedig 21.

2023. ápr. 22. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"viszont ő már kijelentette, hogy nem keres elsősorban komoly kapcsolatot"


Még ha nem is hajt el, mert tényleg kedvel azért ez ott van, hogy valószínűleg akkor sem lesztek egy pár, ha csak nem változtak meg az érzései. Ha ennyire bizonytalan vagy akkor én rá kérdeznék a helyedben nála, hogy hogy álltok..

2023. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Játszik veled, mint macska az egérrel.

Én kukáznám.

2023. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez így tök jól alakul. Csak akkor szexelj vele, ha te akarod. Hónapokig is elhúzhatod vele, semmi nem kötelező. Egyre viszont nagyon figyelj, ha több randi is úgy telik el egymással hogy nem feccol bele a randiba semmit csak a szexkörülményeket igyekszik teremteni, azonnal hanyagold. Ha szeret veled lenni, bárhova elvisz, elmegy veled, akkor is ha tudja, ott nem lehet szex.
2023. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

2. Ebben mi a játék?


Elmondta egyenesen, hogy nem keres komoly kapcsolatot.

2023. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Nincs itt semmi ellentmondás. Megmondta előre, hogy nem keres komolyat, ami nem jelenti azt, hogy egy érzéketlen tuskó lesz.

Ha te abban reménykedsz, hogy majd komolyabbat akar, akkor még most lépj ki ebből az egészből.

2023. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem akar kapcsoaltot. Vagyis veled nem. Meg dugni meg akar, valószínűleg meg is fog, mert nem hagytad abba az ismerkedést ezután a kijelentése után. Ne legyél naiv.


24N

2023. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Mondd meg neki, hogy te csakis komolyat akarsz! Ha van egy kis gerinc benne, akkor bevallja, hogy ő neki csak szex kell, és békén hagy. Már az, hogy harmadik randin arra készült, hogy lefekszik veled, eléggé intő jel.
2023. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

"akkor bevallja, hogy ő neki csak szex kell, és"


EZt már bevallotta :)

2023. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Egyet jegyezz meg, amelyik pasi akar téged, az nem játszmázik, nem hív át magához a második harmadik randin, és nem dobja be azt a dumát, hogy “meglátjuk hogy alakul”. Engedd el, ez csak szex lesz.
2023. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

"Meg dugni meg akar, valószínűleg meg is fog"


Azt hiszem ezt majd a kérdező eldönti, hogy használatba veszi-e a palit, ha nem haragszol.

2023. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!