Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha több pasival is beszélgetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több pasival is beszélgetek és elmegyek randizni, az gáz?

Figyelt kérdés
márc. 25. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem tudják meg nem gáz.
márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem, ha nem hitegeted egyiket sem.
márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Hm, akkor gáz ha az egyik közülük sokkal jobban tetszik és mégis a masikk is randizgatsz. Olyan 1-2 randi után mindkettővel kellene legalább sejteni, hogy melyik bejövősebb és csak vele folytatni.
márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
manapság már az se gáz, ha mindegyikkel lefekszel. Változik a világ.
márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ.


Ha randink előtt derül ki, akkor még vehetem úgy, hogy hát azt lezártad, és velem akarsz ismerkedni.

Ha randin közben derül ki, akkor úgy veszem, hogy én nem érdekellek annyira hogy ezt felhozod randin.

Ha randi után, akkor meg lezártnak tekintem az én irányomban.

márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen gáznak tartottam és tisztességtelennek. Addig amíg rájöttem, hogy én is csak 1 vagyok…ismerkedtem valakivel aztán vagy megmondta a végén, hogy van valaki vagy lelépett és láttam 1-2 hét múlva, hogy már együtt vannak. Aztán jött a következő, láttam hogy más lányokkal is beszéli a talit. És így ment tovább tovább….már én is ezt csináltam a végén.
márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:
27%
Csak akkor gáz, ha ők fizetik a randit :DD
márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
ha nem az anyagi javakra hajtasz elsodlegesen .
márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor érsz rá? :D
márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!