Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor ismerkedsz valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor ismerkedsz valakivel akkor mindig a legjobbat próbálod magadból kihozni, úgymond "eladod magad" vagy nem egy idilli képet festesz magadról és a kellemetlennek címkézett dolgokról is próbálsz beszélgetni?

Figyelt kérdés
Kockázatos úgy ismerkedni, hogy nem a legjobb oldaladat mutatod, nem úgy mész el randira mintha egy állásinterjú lenne, hanem arról beszélsz ami éppen jön? Megéri eladni magad, hogyha később úgyis kiderül, hogy senki sem tökéletes és nem olyan idilli minden ahogyan próbálod eladni? Nyílván nem arra gondolok, hogy igénytelennek kell lenni és folyton panaszkodni kéne, hanem arra, hogy nem éppen népszerűnek mondott dolgokat osztasz meg, nem úgy kezeled magad, mint egy terméket amit el kell adni.
márc. 26. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Magamat adom. Teljesen. És akkor nincs zsákbamacska.
márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem vagy valami antiszoc, embereket gyűlölő egyén akkor benned van, hogy a legjobb oldalad mutasd neki. Ez jön magától. Nem tehetsz róla. De vannak szintek. Különbség, hogy teljesen más perszónát adsz elő, hazudsz vagy bár zavarban vagy próbálod leplezni.
márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pl. hogyha szóba kerül kényes téma akkor nem fogok bólogatni vele csak azért, hogy randizzunk tovább.
márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amiről te beszélsz kérdező az a megjátszás... azt nem éri meg.
márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki ismerkedik, jobb ha nem hazudozik, nem tagad és őszinte. A végtelenségig nem lehet hazudozni, elfejti az egyén kiderül stb. Az igaz, hogy jó oldaladat kell mutatni ismerkedésnél, mert ha rögtön azzal kezded hogy:(kisarkított példa) utálom az egész világot, öngyilkos akarok lenni akkor nincs azaz ember aki szívesen ismerkedne veled. És fordítva neked sem menne ez így kedves kérdező. Mindenki egy hasonló gondolkodású kedves személlyel szeretne ismerkedni, nem azzal aki full negatív és csak morogni tud.
márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan részei a személyiségemnek, amiket első randin nem mutatok meg, azt elég később ráengedni a delikvensre :D (pl. hülye mémek osztogatása, minden macskához odamenni megsimogatni, káromkodás a számítógéppel), de nem próbálok meg egy ideálnak megfelelni sem. Pl. nem hazudtam arról, hogy nincsenek közeli barátaim vagy hogy miért, vagy hogy depresszióra hajlamos vagyok. Úgy vagyok vele, hogy aki így nem tud elfogadni, azzal amúgy sem egymást keressük, és egyedül is tudok boldogulni.
márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A jobbik enjet mutatja eroltetve valaki vagy termeszetes modon és netan beszél olyan dolgokrol is ami bensosegesebbek ha erzi a bizalmat. Nincs olyan hog csak ilyen vagy olyan, ha nem vegyesen.
márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Soha nem próbáltam meg a legjobb oldalam adni (nincs is). Mondjuk nem is nagyon rajongtak értem a nők. Bár a férfiak se. Nem mintha meleg lennék, de alapvetően nem szoktam az emberek kedvence lenni. Mondjuk ez meg engem pont nem érdekel.
márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Arra gondolok éppen, hogy azt vettem észre, hogy nem népszerű dolog lelkizni, nem arról, hogy szar az egész világ és dúlni fúlni kell, hanem megosztani azt, hogy milyen traumákon ment valaki keresztül mondjuk esetleg elveszítette a szüleit vagy arról beszélni, hogy nem nagyon voltak sikerek társkeresés területén, mert mindig abba szeretet bele aki nem viszonozta. Ilyen bensőséges beszélgetésből egy tök jó bizalmi kapcsolat alakulhatna ki és szeretem, ha megnyílik felém a másik. Helyette inkább kéretlen tanácsokat ad, kioktat, a saját igazával operál, ahelyett hogy együttérezne velem és ő is megnyílna felém amiből bármi jó kialakulhatna. Nem egy megmentőt keresek, nem egy megváltót, hanem csak egy társat aki bizalmi társam lehet és együtt építenénk, boldogítanánk egymást. Nekem talán az a legnagyobb hibám, hogy túlzottan magamat adom és nem lájkokat gyűjtök, hanem csak egy megbízható társat keresek akivel lehet normálisan beszélgetni és nem kell valami szerepet eljátszanom ami lelkileg megterhelő lenne nekem.
márc. 26. 14:36
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 Akkor neked valójában az a bajod, hogy azok akikkel eddig ismerkedtél nem voltak elég empatikusak számodra. Sajnos az tény, hogy az emberek egyre nagyobb része érzelmi intelligenciát tekintve a béka popókája alatt van, a többiről nem is beszélve.
márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!