Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen fizikai kontaktust...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fizikai kontaktust lehet létesíteni egy lánnyal az első csók előtt?

Figyelt kérdés

Mi az, ami kevésbé intim, mint az első csók?

Milyen sorrendben lehet ezeket megcsinálni?

Megfogni a kezét

Arcra puszi

Szájra puszi

Ölelés


Vagy van-e más is, amit lehet az első csók előtt?


Az, hogy az ölembe ültetem az gondolom az első csók után van ugye?



márc. 29. 08:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Ölelés mindig mehet az elsô randi végén. Ott eldôl, tetszel-e neki.
márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Max megsimogathatod az arcát, haját.
márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Miért nem vele beszéled meg?
márc. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Nincs sorrend.

De pl puszi, ölelés, kézfogás, egymáshoz való bújás beleférhet ha van szimpátia

márc. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Ölelésnél több nálam nem szokott történni az első smárolás előtt. Utána viszont már minden mehet.
márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez nagyon sok mindentől függ. Milyen a kapcsolatotok, milyen a felvezetés, hol és mikor történik. Szerintem ezt felesleges megtervezni, spontán alakul, úgy a legjobb.
márc. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak nem akarok hibázni. Nem akarom azt, hogy félreértek valamit, és azzal elriasztom.
márc. 29. 09:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valöban vonzódtok egymáshoz, akkor
márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Na véletlen elküldtem. Szóval ha valóban vonzódtok egymáshoz, akkor érezni fogod. Mind a ketten érezmi fogjátok a csók előtti pillanatokat, mert a feszültséget konkrétan tapintani lehet olyankor, legalábbis tapasztalatom szerint. Az a pár mp óráknak is tűnhet, miközben az ember azon gondolkozik, hogy mikor csókol már meg. És amikor végre megtörténik az meg a legjobb dolog. Érezni fogod ha valaki meg akar csókolni.
márc. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj ennyire rá, mert pont ezzel rontod el. Ha megvan a kölcsönös vonzalom, adni fogja magát a pillanat. Nyudodtan megölelheted, hozzá érhetsz stb nyilván ha randizgattok, akkor nyitott rád. Nincs ideális sorrend, ahogy alakul.
márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!