Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keresi velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keresi velem a közelebbi testi kontaktust?

Figyelt kérdés
Kétszer randiztam egy nálam pár évvel idősebb pasival, de még a kezemet sem fogta meg egyszer sem, a köszönéseknél történő puszin, ölelésen kívül semmi sem volt, semmi csók meg ilyesmi. Azért furcsa ez, mert közben látszik, hogy mindketten vágyunk valamiféle bensőségesebb érintésre, csókra, látom a szemén. Miért nem lép mégsem? Vagy félreértelmeztem a jeleket, és nem is tetszem neki? De akkor miért hív el még harmadik randira is? Nem értem..

2016. márc. 2. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lép akkor LÉPJ TE! Nem tilos. Felejtsd el a 19.századi baromságokat, hogy csak a férfinek lehet, neked nem.
2016. márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most látom, tényleg van egy hasonló kérdés ma.


Gondolkodtam én is rajta, hogy megteszem ezt a lépést, de valamiért úgy érzem, neki kéne kezdeményeznie. Én csaú úgy tudnám elhinni, hogy tényleg akar is valami komolyabbat, úgy nem, hogy még az első lépést is én teszem meg lány létemre.

2016. márc. 2. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:

#3


Sosem értettem ezt avítt godolkodásmódot. Vagy csak kényemesebb? Csináljon mindent ő "mer' ő a férfij"? Remek szexuális életetek lesz. Csináljon mindent ő Te meg semmit. Mrt "ő a férfi".

2016. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hova sietsz, ez nem lóverseny!! Ne akard már olyan könnyen odaadni magad, légy türelmes, ne légy könnyűv. Most még csak ismerkedtek talán, nem? Nem kell semmit elsietni, és számomra megdöbbentő, hogy ennyire sürgetni akarod a dolgokat. Az ismerkedési fázisban, amikor még "ismergetitek" egymást, és még próbáljátok éppen -úgy gondolom, úgy kéne, és ahogy látom, a pasi is - szóval próbáljátok kideríteni, hogy összeilletek-e. Szóval még nem tudjátok, hogy jó lenne-e nektek együtt, mert még nem ismeritek egymást. 2 randi után még mit akarsz még ölelésnél meg puszinál többet máá jaj nekem?! Miért akarsz még egy gyakorlatilag ismeretlen emberkével csókolózni? Jajj máá.. És gondolom 3. találkozásnál már le is feküdtél volna vele, nyuff! Ilyenkor még amikor még csak "ízlelgetitek" egymást, még nem derült ki, hogy összetartoztok-e, minek , meg hogy csókolóznátok már? Te jó Ég... Azzal szokott valaki csókolózni, akivel már kiderült valamennyire, hogy összetartoznak. Ez még nem a második randin fog kiderülni. Ő meg tiszteletben tartja ezt, és nem akar rádmászni, szerintem te is tiszteletben tarthatnád, hogy még csak ismerkedtek, és még nem jártok. Szerintem ez így van rendjén, és így a kulturált. Hogy amíg még nagyon az elején vagytok az ismerkedésnek ilyeneket nem csináltok, és nem is vártok el. Szerintem örüljél neki, hogy nem rohan. Nekem teljesen szimpatikus hozzáállás az övé, és ha találkoznék egy pasival, ugyanezt várnám el. Csak ha már tényleg kiderült, hogy tényleg egy hullámhosszon vagyunk , és jó lesz nekünk együtt, és már meg lenne a pillanat varázsa, akkor csókolnánk meg egymást, ez egy meghittebb, intimebb dolog, nem csókolózunk pár tali után fűvel-fával. Hanem megvárjuk, amíg tényleg kiderül, hogy meg van köztünk a varázs, és tényleg sokat jelentünk már kölcsönösen egymásnak.
2016. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor ezek szerint van remény arra, hogy mégiscsak tetszek neki?

2016. márc. 2. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ja:)
2016. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mikeXxX ***** válasza:
Ha meg egyből letámadna az lenne a bajod nem igaz ? Nem ront ajtóstul a házba de látom ez sem jó !
2016. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!