Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erőltetett randi történetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőltetett randi történetek?

Figyelt kérdés
márc. 29. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Hogy érted, hogy erőltetett? Én például neten megismertem egy srácot, elmentünk randizni, de 30 perc után levettem, hogy ebből semmi se lesz, nagyon unszimpatikus volt élőben. Nem akartam húzni az idejét, mondtam, hogy ne haragudjon, de ez nem fog működni, menjünk haza. Erre átment tök nyomulósba, mint aki nem hallotta, amit mondtam, rákezdte, hogy ő is arra lakik, mint én, meg akkor hazafelé menjünk már be x helyre inni valamit, de akkor már menjünk el moziba... Na ez krva erőltetett volt. Mondtam, hogy bocs nem, és bementem egy plázában a női mosdóba, míg úgy gondoltam, hogy lekopott.
márc. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És nem zavartak ki a női mosdóból?
márc. 29. 09:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért tették volna?
márc. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora incel vagy :D nő vagyok


Na mindegy, ezek szerint ez ilyen provokatív debilposzt, jelentem is

márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tisztára mint az oviban.

Csak nem Tóth Enikő vagy?

márc. 29. 12:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!