Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai nőknek a szex fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőknek a szex fontosabb vagy az érzelmek?

Figyelt kérdés
A romantikus 60-80-as évek bevégeztével a mai nőknek melyik fontosabb?
márc. 29. 12:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Mindkettő.
márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az érzelmek fontosabbak; enélkül el se tudnám képzelni a szexet.

23/N

márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
a pénz
márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Másnapos Sárkány ***** válasza:
87%
Mindegyik fontos nekik. Alapból a kettő együtt a legjobb.
márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Ahogy írták, mindkettő.

Nekem alacsony a libidóm, de, szerintem is, hiába van meg az érzelmi háttér, ha a szex szar és nem sikerül ezt orvosolni, akkor el kell engedni a dolgot.

márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mind a kettő fontos.
márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5


De milyen szomorú már, hogy valaki a vaginája miatt kidob valakit akit szeret.

márc. 29. 12:43
 8/16 anonim ***** válasza:
Érzelmek, bár nem tudom mennyire számítok mai nőnek 40--eskènt.
márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Utálom ezt a mentalitást amit a #7ben írsz. Igen, szíve joga mindenkinek a vaginája (vagy a pénisze) miatt szakítani. Mert mindenkinek joga van a kielégítő szexuális élethez. Nem lesz attól valaki szar alak, hogy fontos a saját kielégülése, és nem akar olyan kapcsolatban ragadni, ahol hiányérzete lesz. Mert hosszú távon rengeteg feszültséget szül, ha a szex nem stimmel.
márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Másnapos Sárkány ***** válasza:
93%

#7

Az nem szomorú, ha valaki az érzelmi analfabétasága miatt dob ki valakit akivel működött a szex? Mindig ezek a szélsőségek basszus. Mind a nőknek, mind a pasiknak szükségük van érzelmekre és szexre is.

Ez a kérdés olyan, mintha azt kérdeznéd a limonádéban a cukor vagy a citromlé a fontosabb??? Basszus, ha nincs cukor, savanyú, sima citromos víz lesz. Ha nincs citromlé, csak egy cukros víz. Mindkettő kell, mindegyikre szükség van!

márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!